18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

OKROPNE ODKRYCIE

15-latek zamordował rodziców? CIAŁA W ZAAWANSOWANYM ROZKŁADZIE

09.08.2022  17:44
Ciała małżeństwa w zaawansowanym rozkładzie. Zatrzymany 15-letni syn
Ciała małżeństwa w zaawansowanym rozkładzie. Zatrzymany 15-letni syn Fot: Grand Warszawski/Shutterstock

Przerażające odkrycie w jednej z podwarszawskich miejscowości. W domu w Kiełpinie znaleziono ciała małżeństwa. Zwłoki były w stanie zaawansowanego rozkładu.

15-letni chłopiec został zatrzymany przez policję i umieszczony w policyjnej izbie dziecka. Do zatrzymania doszło po tym, jak w jednym z domów w Kiełpinie pod Warszawą znaleziono ciała 50-letniego mężczyzny i 42-letniej kobiety.

Co ważne, zmarłe małżeństwo to rodzice zatrzymanego nastolatka. Czy chłopiec ich zabił?

Ciała małżeństwa w znacznym rozkładzie. Zabił ich syn?

Śledczy nie chcą zdradzać szczegółów sprawy. - Jest za wcześnie, by udzielać takich informacji - mówi rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. Aleksandra Skrzyniarz, w rozmowie z Interią.

Z informacji uzyskanych przez RMF dowiadujemy się, że policja, mimo zatrzymania, nie przesądza o winie 15-latka. Chłopiec jest pod opieką psychologa. Polsat News podaje z kolei, że ciała 50-latka i 42-latki znalazł ojciec zmarłego mężczyzny.

Męzczyzna przyjechał do domu swego syna po tym, jak ten od dłuższego czasu nie dawał znaku życia. Ostatni raz kontaktowali się ze sobą około dwóch tygodni wcześniej.

Czytaj także