18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zabiła swoją córkę?

Naga kobieta biegała z odciętą głową dziecka [WIDEO +18]

Wojciech Kozicki
02.05.2020  15:05
Ukraina i potworne zabójstwo - kto odciął głowę dziecku?
Ukraina i potworne zabójstwo - kto odciął głowę dziecku? Fot: YouTube

Horror na Ukrainie. W Charkowie została zatrzymana naga kobieta biegająca po ulicy z nożem. Okazało się, że w siatce niosła odciętą głowę dziecka. Czy to ona zabiła swoją 13-letnią córkę?

Potworna zbrodnia na Ukrainie w Charkowie. W czwartek rano policja otrzymała dramatyczne zgłoszenie. Naga kobieta umazana krwią biegała po ulicy. Miała przy sobie zakrwawioną siatkę i nóż kuchenny, a do tego zachowywała się "niestabilnie".

Brutalne zabójstwo dziecka i naga kobieta

Jak podaje "The Sun", w rejonie ulicy Połtawski Szliach natychmiast zjawiło się kilka radiowozów, a policjanci zatrzymali i obezwładnili Ukrainkę. Dokonali też makabrycznego odkrycia. 38-letnia Tatiana Pyanova w siatce miała odciętą głowę dziecka.

Zabiła własne dziecko przez "młodzieńczy grzech"?

Ukraińskie media podają, że głowa należała do 13-letniej Kristiny, która była córką zatrzymanej. Skojarzono to ze zgłoszeniem z poprzedniego dnia, gdy mężczyzna ze wsi Podworki zawiadomił, że znalazł bezgłowe zwłoki swojej siostrzenicy. Nie jest to powierdzone, ale on, Tatiana i 13-latka prawdopodobnie mieszkali w jednym domu.

Nie ustalono jeszcze, kto dokonal zbrodni i zabił 13-latkę. Policja chce też dowiedzieć się, jak zatrzymana 38-letnia kobieta przedostała się ze wsi Podworki do Charkowa. Świadkowie zeznają, że podczas zatrzymania „krzyczała o młodzieńczym grzechu”. 

Sąsiedzi zeznali, że Tatiana uwielbiała swoje dziecko i była wspaniałą matką. Pracowała jako sprzątaczka, a ich rodzina opisywana jest przez znajomych jako "kochająca i normalna" - donosi "The Sun".

Potworna zbrodnia na Ukrainie - kto odciął głowę dziecku? [WIDEO +18]

logo Tu się dzieje