18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Matka sadystka

Kobieta pogryzła 4-letnią córeczkę, bo źle się zachowywała

01.06.2021  17:27
Kobieta pogryzła dziewczynkę za karę
Kobieta pogryzła dziewczynkę za karę Fot: KPP w Otwocku

Pracownicy przedszkola wezwali policję po tym, jak spostrzegali na ciele 4-latki liczne siniaki i obtarcia. Funkcjonariusze ustalili, że dziewczynka była ofiarą przemocy domowej. W domu od dłuższego czasu rozgrywał się horror.

Niepokojące obrażenia na ciele 4-latki zauważyły przedszkolanki jednego z przedszkoli w Karczewie. O sprawie poinformowano dyrektorkę placówki, która bez chwili wahania przekazała sprawę policji.

Ustalenia obecnych na miejscu funkcjonariuszy wskazywały, że 4-latka mogła być ofiarą przemocy domowej - poinformowała sierż. sztab. Paulina Harabin z KMP w Otwocku.

Funkcjonariusze natychmiast udali się do domu podejrzanej, z którą przeprowadzili szokującą rozmowę.

Matka gryzła swoją córkę za karę

Jak relacjonują mundurowi, matka podczas interwencji była trzeźwa. Kobieta wyznała policjantom, że kilkukrotnie ugryzła swoją córkę oraz uderzyła ją leginsami za to, że 4-latka była niegrzeczna.

Funkcjonariusze po usłyszeniu tych zeznań zatrzymali kobietę, a następnie przewieźli na komendę. 28-latce postawiono zarzuty fizycznego znęcania się nad swoim dzieckiem. Kolejne trzy miesiące spędzi w areszcie. Poszkodowaną 4-latką zajmie się teraz jej ojciec.

Czytaj także
Przeczytaj więcej