18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Miłość, która zbija

Kochała, więc wbiła mu nóż w serce. Zabójcza konkubina bez litości

05.12.2019  15:17
Kochała, więc wbiła mu nóż w serce. Zabójcza konkubina bez litości
Kochała, więc wbiła mu nóż w serce. Zabójcza konkubina bez litości Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Konkubina wbiła partnerowi nóż prosto w serce. W Sądzie Okręgowym w Koninie zapadł właśnie wyrok w sprawie tego brutalnego zabójstwa z 2018 roku.

Konkubina zakończyła życie swojego partnera w sposób bardzo brutalny. 45-letni mężczyzna z miejscowości Budzisław Górny zginął od noża wbitego prosto w serce.

40-letnia konkubina mężczyzny piła z nim wino w nocy z 28 na 29 października 2018 roku, kiedy to doszło do konfliktu. Konkubent miał podejść do niej, kiedy ta stała odwrócona w kuchni i zacząć zachowywać się wulgarnie. 

Konkubina w odpowiedzi na to... odwróciła się gwałtownie i wbiła mu nóż proso w serce. Potem zadzwoniła na pogotowie i starała się zrobić wszystko, by go uratować, ale niestety - cios był śmiertelny. 

Konkubina wbiła partnerowi nóż w serce

Kiedy karetka przybyła na miejsce, mężczyzna już nie żył. W chwili zatrzymania, konkubina miała we krwi ponad 2,5 promila alkoholu. W sądzie 40-latka tłumaczyła się, że była ofiarą przemocy ze strony partnera. 

Wyjaśniała również, że chciała od niego odejść, ale była zbyt uzależniona finansowo by to zrobić. Mimo tego, że partner rzekomo się nad nią znęcał, kobieta utrzymuje, że go kochała.

Słowo "przepraszam" nie zwróci życia człowiekowi, którego kochałam. Teraz to nie życie, to jest wegetacja. Przyjmę na barki każdą zasądzoną karę 

- mówiła tuż przed ogłoszeniem wyroku.

Sąd Okręgowy w Koninie skazał ją na 9 lat więzienia. Dodatkowo, kobieta ma zapłacić 20 tys. zł. na rzecz ojca zamordowanego mężczyzny. Jak na razie wyrok nie jest prawomocny.