18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Biedronka na ostrym gazie!

Nowy TOWAR w Biedronce? BANANY NADZIANE KOKAINĄ

Emilia Waszczuk
15.08.2020  13:18
Kokaina odkryta w Biedronce
Kokaina odkryta w Biedronce Fot: Konektus Photo/Shutterstock

Kokaina w Biedronce! W bananach znaleziono aż 19 kg białego proszku o wartości kilku milionów złotych. Sprawę badają śledczy.

Nowy, wysokowyskokowy towar w Biedronce? Nic z tego, to "tylko" przemyt. W jednym ze sklepów zabezpieczono aż 19 kilogramów kokainy. Narkotyki ukryte były w bananach.

Szokującego odkrycia dokonano w sklepie w Ostrowie Wielkopolskim 14 sierpnia. "Nadziane" banany zostały przywiezione z Ekwadoru, a za import odpowiadała firma ze Zgierza. Wartość ukrytych w owocach narkotyków szacuje się na 5 milionów złotych!

Biedronka wydała oświadczenie

W sobotę przedstawiciele Biedronki wydali w sprawie "towaru" specjalny komunikat. Zapewnili, że najbardziej zależy im na dobru klientów, a chwilę po odkryciu zawiadomili odpowiednie służby. - Bezpieczeństwo klientów i produktów jest dla nas absolutnym priorytetem, dlatego też dzięki czujności i zaangażowaniu naszych pracowników, po znalezieniu zawartości niewiadomego pochodzenia w jednym z naszych sklepów, natychmiast podjęliśmy odpowiednie kroki - podali w oświadczeniu.

Przede wszystkim poinformowaliśmy o sprawie stosowne służby, z którymi pozostajemy w ścisłej współpracy oraz dostawcę produktu, odpowiedzialnego za tę konkretną dostawę. Wszelkie dodatkowe pytania należy kierować do właściwych instytucji państwowych - czytamy.

Przeczytaj więcej
Komentarze