18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Horror w Kołobrzegu

Zgwałcił 86-latkę. Długo w więzieniu nie posiedzi

20.05.2022  19:28
Seniorka zgwałcona w Kołobrzegu. Jaka kara w Polsce za gwałt ze szczególnym okrucieństwem?
Seniorka zgwałcona w Kołobrzegu. Jaka kara w Polsce za gwałt ze szczególnym okrucieństwem? Fot: PIOTR JEDZURA/REPORTER - zdjęcie ilustracyjne

Potworna zbrodnia w Polsce. Młody mężczyzna brutalnie zgwałcił 86-latkę z Kołobrzegu. Ile lat spędzi w więzieniu za gwałt ze szczególnym okrucieństwem? Polski wymiar niesprawiedliwości jak zwykle w formie…

Makabryczne przestępstwo w Kołobrzegu. 86- letnia kobieta została brutalnie zgwałcona przez 37-letniego zwyrodnialca. 17 maja trafiła do szpitala, gdzie stwierdzono, że napastnik również dotkliwie ją pobił i połamał jej żebra. Lekarze potwierdzili, że chociaż obrażenia były straszne, obecnie jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Seniorka wciąż przebywa w szpitalu.

Horror w Kołobrzegu. Psychopata zgwałcił 86-latkę

Zgodnie z informacjami PAP, poszkodowana wskazała swojego oprawcę, którym okazał się partner osoby z nią spokrewnionej. Został zatrzymany. Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Koszalinie Ryszard Gąsiorowski poinformował PAP, że zwyrodnialec nie przyznał się do winy i nie chce składać wyjaśnień. Usłyszał już jednak zarzut gwałtu ze szczególnym okrucieństwem. Prokuratura Rejonowa w Kołobrzegu złożyła do sądu wniosek o trzymiesięczny areszt podejrzanego. 

Ile lat może spędzić w więzieniu ten obrzydliwy potwór? Za gwałt ze szczególnym okrucieństwem grozi kara od 5 do 15 lat więzienia. Znając jednak polskie sądy, to nie ma co liczyć na najwyższy możliwy wymiar kary.

Prokurator Gąsiorowski dodał, że w toku śledztwa pokrzywdzona 86-latka wskazała swojego oprawcę. PAP ustaliła w źródłach zbliżonych do śledztwa, że kobieta znała mężczyznę, który ją zgwałcił. Sprawcą okazał się partner osoby z rodziny pokrzywdzonej – informuje Radio ZET.

Czytaj także