18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wakacje grozy

Kolonie z koszmaru. Opiekun chciał zgwałcić 14-latka

23.07.2020  18:54
Kolonie z koszmaru. Opiekun chciał zgwałcić 14-latka
Kolonie z koszmaru. Opiekun chciał zgwałcić 14-latka Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Kolonie powinny kojarzyć się dzieciom z beztroską i radością. Niestety, czasem dorośli sprawiają, że najmłodszym pozostają jedynie łzy i żal. Dla 14-latka, który przeżył koszmar w Chłapowie, te wakacje pozostaną na zawsze straszliwym wspomnieniem.

Kolonie grozy odbywały się w Chłapowie. Dziećmi opiekował się 43-letni mężczyzna, który w nocy miał zakraść się do pokoju 14-latka i próbować go zgwałcić. Chłopcu udało się spłoszyć napastnika i poinformować o wszystkim rodziców.

Kolonie grozy w Chłapowie

Zdarzenie miało miejsce w zeszłym tygodniu. Matka zaatakowanego chłopca natychmiast powiadomiła o sprawie policję, a ta zajęła się nią tak, jak należy. Służby wkroczyły na teren kolonii i zatrzymały wychowawcę.

Wystąpiliśmy do sądu z wnioskiem o zastosowanie tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy, a sąd ten areszt zastosował

- powiedział portalowi puck.naszemiasto.pl prokurator rejonowy Jacek Chmielewski.

Prokuratura postawiła 43-latkowi dwa zarzuty. Jeden to zarzut dopuszczenia się innej czynności seksualnej na jednym z kolonistów, chłopcu poniżej 15. roku życia, a także zarzut posiadania w pamięci telefonu treści pornograficznych z udziałem małoletnich.

Zatrzymany mężczyzna nie przyznaje się do winy.