18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dick w rękach policji. Stanie przed sądem?

Komik aresztowany! Molestował mężczyznę w lesie

Wojciech Kozicki
13.05.2022  15:00
Andy Dick był komikiem, a został seksualnym zwyrodnialcem. Kariera od zera do gwałciciela
Andy Dick był komikiem, a został seksualnym zwyrodnialcem. Kariera od zera do gwałciciela Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News - zdjęcie w kajdankach

Andy Dick, a właściwie Andrew Thomlinson, to słynny amerykański komik. Znowu coś wywinął! Chciałoby się rzecz "jaja jak berety", ale żarty się jednak skończyły, bo dowcipniś znów został aresztowany. Zarzucono mu napastowanie seksualne mężczyzny w lesie. Jego kariera to w zasadzie same oskarżenia o seksualne nadużycia i przestępstwa.

Any Dick to podły… dick? Popularny amerykański komik został aresztowany! 11 maja 2022 roku pewien mężczyzna zadzwonił na policję z kempingu w O’Neill Regional Park i zawiadomił, że padł ofiarą napaści seksualnej w lesie. Funkcjonariusze szybko zidentyfikowali i namierzyli sprawcę, ponieważ swój podły czyn streamował w internecie. Seksualnym oprawcą i zwyrodnialcem okazał się właśnie 56-letni Andy Dick. Jak ujawniły media,  od dłuższego czasu mieszkał w wozie kempingowym i streamował swoje poczynania z grupą internetowych osobowości. 

Andy Dick wziął sobie do serca swoje nazwisko. Kolejne molestowanie seksualne

Osoby interesujące się karierą Dicka chyba nie są zdziwione jego leśną perwersją. Wielokrotnie zachowywał się obscenicznie, m.in. pokazując publicznie genitalia i pośladki. Poza tym, w 2017 roku został zatrzymany za napaść seksualną na 17-latce i skazano go na 3 lata więzienia w zawieszeniu. W 2010 roku aresztowano go za molestowanie seksualne dwóch osób pracujących w barze w mieście Huntington. W czerwcu 2018 roku został oskarżony o napaść seksualną i pobicie. Zasłynął też napaścią seksualną na kierowcę Ubera, którego chwycił za krocze. W 2007 r. w programie Jimmy'ego Kimmela Dick bezceremonialnie zaczął obmacywać nogi Ivanki Trump.

Andy Dick był też wielokrotnie aresztowany m.in. za jazdę po pijanemu, posiadanie narkotyków, broni itp.

Obmacywał Pamelę Anderson podczas jej roastu w Comedy Central w 2005 roku, próbował zrobić to samo z Courtney Love, a także udawał, że robi fellatio Tommy'emu Lee – przypomina Antyradio.

Poza tym, Andy Dick wystąpił w filmach "Pracownik miesiąca", "Drużbowie", "Zoolander" i "Inspektor Gadżet". Rozbawiał też Amerykanów w programie "The Ben Stiller Show".

Czytaj także