18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

NOŻEM!

Drastyczna zbrodnia! 22-latka zaatakowała 67-letniego konkubenta

23.12.2020  19:44
Konikowo: Drastyczna zbrodnia
Konikowo: Drastyczna zbrodnia Fot: franz12/Shutterstock

Konikowo jest w ciężkim szoku. Doszło bowiem w tej miejscowości do scen iście dantejskich. 22-latka zaatakowała nożem swojego 67-letniego konkubenta. Mało tego... Pojawiły się pogłoski, że wcześniej zdradziła go z WUJKIEM.

Co też dzieje się w ludzkich domach, to absolutnie przechodzi nasze pojęcie. Konikowo stało się miejscem drastycznej zbrodni. 67-letni mężczyzna o mały włos zginąłby z rąk swojej 22-letniej ukochanej. Awantura dotycząca zranionych uczuć o mały włos nie skończyła się tragedią.

Konikowo: Drastyczna zbrodnia

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w Konikowie, w gminie Świeszyno (woj. zachodniopomorskie). Jak się okazało po przyjeździe policji na miejsce - 22-latka ugodziła swojego partnera nożem. Na szczęście rana nie była śmiertelna i poszkodowany przeżył cios. Nie wiadomo, czy ten cios przeżyje natomiast ich relacja.

67-latek, który zamieszkiwał z ukochaną - miał ją podobno nakryć na intymnej sytuacji z jej własnym wujkiem. Wywiązała się tak potężna awantura, że mężczyzna został ugodzony nożem. 

Kobieta została zatrzymana za to, co uczyniła i trafiła do aresztu. Odpowie za swój nierozsądny czyn. Grozi jej za to kara nie krótsza niż 8 lat pozbawienia wolności, a może skończyć się nawet na 25 latach pozbawienia wolności.

Nie bierzcie przykładu z jurnej 22-latki.

Czytaj także
Przeczytaj więcej