18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

dramat dziewczynki

Horror w domu dziecka. 13-latka zgwałcona we własnym łóżku

30.10.2019  19:10
Horror w domu dziecka. 13-latka zgwałcona we własnym łóżku
Horror w domu dziecka. 13-latka zgwałcona we własnym łóżku Fot: Shutterstock

13-letnia dziewczynka padła ofiarą okrutnego gwałtu. Mieszkająca w domu dziecka w Kościerzynie dziewczynka, została wykorzystana w środku nocy, we własnym łóżku.

Policja i prokuratura badają sprawę przestępstwa seksualnego, dokonanego na 13-letniej mieszkance domu dziecka w Kościerzynie. Jak donosi Radio Gdańsk, dziewczynka w środku nocy została skrzywdzona przez kolegę z placówki.

Z jej relacji wynikało, że miała zostać doprowadzona przemocą do obcowania płciowego

- poinformowała Grażyna Wawryniuk z prokuratury w Gdańsku.

15-letni chłopiec zakradł się do jej pokoju i gdy spała, zaczął dotykać miejsc intymnych. Następnie koleżankę zgwałcił. O zajściu 13-latka opowiedziała następnego dnia swojej nauczycielce. Ta poinformowała odpowiednie służby.

Sprawa w sądzie

Teraz sprawę gwałtu badają śledczy - sprawdzą, czy faktycznie doszło do przestępstwa i zbadają ewentualną przeszłość kryminalną chłopca.

13-latka została przesłuchana w obecności psychologa, jej 15-letni oprawca najpewniej stanie przed sądem dla nieletnich.

Ponadto prokuratura w Kościerzynie przyjrzy się domowi dziecka. Sprawdzą, czy dzieci mają zapewnioną w nim odpowiednią opiekę i czy mogą czuć się tam bezpiecznie.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze