18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Kara w stosunku miesięcznym"

Seks w centrum miasta w Polsce! Bzyku-bzyku przy ludziach!

17.09.2021  13:41
Seks w centrum miasta. Stosunkowo wysoka kara za kopulację w Kościerzynie
Seks w centrum miasta. Stosunkowo wysoka kara za kopulację w Kościerzynie Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News, miejski monitoring

Ach ta młodzieńcza chuć! Ależ ich poniosło! Zdecydowali się na seks w centrum Kościerzyny, ale przyłapał ich miejski monitoring. Para trafiła przed sąd i właśnie zapadł wyrok za miłość w miejscu publicznym. Sąd się nie patyczkował.

Seks ma swoje konsekwencje, szczególnie jeśli uprawia się go w centrum miasta, a ludzie wlepiają gały. Sąd Rejonowy w Kościerzynie zajął się sprawą nieobyczajnego zachowania w centrum miasta, a para z Kościerzyny doigrała się za bara-bara na ławce. Zarówno rozochocona panna, jak i jurny kawaler, poniosą surową karę za miłosne uniesienie w miejscu publicznym. No cóż, dowody są twarde, bo miłosne wideo ktoś opublikował w internecie.

Wyrok za seks w centrum miasta. Publiczna kopulacja w Kościerzynie

Sąd zdecydował, że Janusz W. za tiru-riru na oczach przechodniów dostał karę 1 miesiąca ograniczenia wolności polegającej na wykonywaniu nieodpłatnej, kontrolowanej pracy na cele społeczne w wymiarze 30 godzin w stosunku miesięcznym. Wyrok jest nieprawomocny.

Sąd Rejonowy w Kościerzynie wydał wyrok zaoczny przeciwko Janowi W. obwinionemu o to, że w dniu 4 września 2020 r. w Kościerzynie na ul. Runek dopuścił się nieobyczajnego wybryku poprzez odbywanie stosunku płciowego w miejscu publicznym - informuje sędzia Łukasz Zioła, rzecznik prasowy ds. cywilnych Sądu Okręgowego w Gdańsku. 

Zrobili TO publicznie, ale ludzie nie chcieli TEGO oglądać

Jak przypomina „”Dziennik Bałtycki”, para niewzruszona jesienną słotną, uprawiała seks w centrum miasta we wrześniu 2020 roku. Policja otrzymała zgłoszenie, że na jednej z ławek na ulicy Rynek odbywał się stosunek płciowy na oczach przechodniów. Patrol policji szybko ustalił sprawców, a kobieta przyznała się do winy.

30-letnia Kamila H. usłyszała wyrok jako pierwsza. Musiała zapłacić karę 500 złotych grzywny. Natomiast jej luby stawiał opór i zaprzeczał, że uprawiał seks na rynku w centrum Kościerzyny. W końcu jednak wyrok i tak zapadł. Czy to ostudzi erotyczny zapał tego młodzieńca? A może sława w internecie zmotywuje go, by znowu poharcować na oczach przechodniów?

Sex on the beach, wersja po polsku

Przypominamy, że to nie pierwszy taki przypadek, a kolejne pary w Polsce decydują się na publiczny seks. Ostatnio głośno zrobiło się o młodych ludziach, którzy kopulowali ze sobą na zatłoczonej plaży nad Bałtykiem. Kto wie co w nich wstąpiło. Miłość? Pobudzający zapach iperytu i przepalonej frytury? Alkohol w ilościach nieprzyzwoitych? To były dla nich stosunkowo udane wakacje…