18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

W środku była pacjentka

Groźny wypadek karetki. Dosłownie wbiła się w ciężarówkę

08.10.2019  13:15
Groźny wypadek karetki. Dosłownie wbiła się w ciężarówkę
Groźny wypadek karetki. Dosłownie wbiła się w ciężarówkę Fot: Planeta.pl

Groźny wypadek w miejscowości Przydargiń koło Koszalina. Karetka pogotowia zderzyła się czołowo z samochodem ciężarowym. Ranne są trzy osoby.

Do niebezpiecznego wypadku z udziałem ambulansu doszło na odcinku drogi nr 11 między Koszalinem i Bobolicami w Zachodniopomorskiem. Według nieoficjalnych ustaleń, kierowca karetki nie dostosował prędkości jazdy do panujących warunków na drodze. Na śliskiej od deszczu powierzchni wpadł w poślizg i wjechał wprost na nadjeżdżającą z naprzeciwka ciężarówkę.

Trzech rannych

W wypadku poszkodowane zostały trzy osoby - 65-letnia pacjentka z karetki, a także dwóch mężczyzn w wieku 40 i 25 lat - poinformowała PAP rzecznik Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie Paulina Targaszewska.

Ranni mężczyźni to kierowca karetki i ratownik medyczny. Wszyscy poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala w Koszalinie. Droga między Bobolicami i Koszalinem jest zablokowana.

Przeczytaj więcej
Komentarze