18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dziecko nie przeżyło

Koszmar w Sosnowcu. 4,5-latka wypadła z okna

28.07.2022  09:56
Sosnowiec: Dziecko wypadło z okna bloku
Sosnowiec: Dziecko wypadło z okna bloku Fot: Karol Makurat/REPORTER

Tragedia w Sosnowcu! W miejscu tym doszło do dramatycznego w skutkach wypadku. 4,5-letnia dziewczynka wypadła z 5. piętra bloku mieszkalnego. Niestety, dziecko nie przeżyło upadku.

Dzieci trzeba pilnować jak oka w głowie i z tej prawdy zdają sobie sprawę przede wszystkim rodzice. Niestety, zdarza się tak, że najmłodsi znikają dorosłym z oka dosłownie na moment i dochodzi wtedy do tragedii.

Sosnowiec: 4,5-latka wypadła z okna

Cały Sosnowiec jeszcze długo nie otrząśnie się z tego, co miało w nim miejsce. W środę wieczorem, 27 lipca 4,5-letnia dziewczynka wypadła z okna mieszkania na piątym piętrze. Wypadek był tragiczny w skutkach. Najpierw reanimację dziewczynki rozpoczęli strażacy, jednak dziecko nie dawało żadnych oznak życia. Później resuscytację krążeniowo-oddechową przejęli ratownicy z Zespołu Ratownictwa Medycznego.

Niestety, dziecko nie przeżyło upadku mimo wzorowej akcji służb ratunkowych. Ciałko dziecka zostało zabrane z miejsca zdarzenia i zabezpieczone. Niewykluczone, że prokurator zleci sekcję zwłok.

Niestety, mimo wysiłku ratowników, dziewczynki nie udało się uratować. Dziecko zmarło. Na miejscu cały czas trwają czynności

- poinformowała podkom. Sonia Kepper, rzeczniczka prasowa sosnowieckiej policji.

Nie wiadomo, w jaki sposób do tej tragedii doszło. Policja jak na razie nie udziela osobom postronnym żadnych informacji na temat przyczyn tej niewysłowionej tragedii. Z ustaleń "Super Expressu" wynika, że dramat rozegrał się, kiedy matki dziewczynki nie było w domu, a ojciec wyszedł do sklepu... po piwo, zostawiając dziecko bez opieki.

Na widok policji mężczyzna miał rzucić reklamówkę z alkoholem. Prawdopodobnie był pod wpływem również innych środków odurzających. Brak słów na stratę tak młodego życia.