18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat

21-letni student wskoczył z okna akademika. Nie żyje

09.06.2020  12:56
21-letni student wskoczył z okna akademika. Nie żyje

Kraków był świadkiem ogromnego dramatu. Młody mężczyzna wyskoczył z okna akademika i niestety, w skutek odniesionych obrażeń zmarł. Teraz w tej sprawie prowadzi śledztwo tamtejsza prokuratura. 

Kraków jest w szoku. Na terenie akademików Politechniki Krakowskiej doszło do niespodziewanej tragedii. 21-letni student wyskoczył z okna domu studenckiego. Odniesione obrażenia były tak poważne, że nie miał najmniejszych szans na przeżycie. 

Tragedia miała miejsce  w nocy z niedzieli na poniedziałek przy ulicy Skarżyńskiego. Z okna akademika liczącego 10 pięter, około 3 w nocy wyskoczył 21-letni student. Służby ratunkowe, które natychmiast przybyły na miejsce zdarzenia, nie zdołały mu pomóc.

Kraków: Tajemnicza śmierć studenta

Oględziny i czynności z udziałem prokuratora trwały przez kilka godzin. Ciało studenta zostało zabezpieczone i skierowano je do Zakładu Medycyny Sądowej w Krakowie, w celu przeprowadzenia sekcji zwłok. Prokuratura (według ustaleń Super Expressu) bada wątek przyczynienia się do samobójstwa.

Na miejscu ujawniono i zabezpieczono dowody zdarzenia. W tej sprawie zostanie przeprowadzone śledztwo pod kątem namowy lub udzielenia pomocy w samobójstwie

- informuje Janusz Hnatko z Prokuratury Okręgowej w Krakowie.

Współczujemy pogrążonym w żałobie najbliższym zmarłego studenta.

Przeczytaj więcej
Komentarze