18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Smutek i żal

Zabójcza przejażdżka. Zabiła go hulajnoga i brak kasku

15.06.2022  20:07
Kraków: Śmiertelny wypadek na hulajnodze elektrycznej
Kraków: Śmiertelny wypadek na hulajnodze elektrycznej Fot: Artur Szczepanski/REPORTER

Hulajnogi elektryczne są w dużych polskich miastach bardzo popularne. Niestety, niewiele osób wie, jak bardzo niebezpieczne są takie beztroskie przejażdżki bez kasku. W Krakowie doszło do wielkiej tragedii.

Hulajnogi elektryczne są niesamowicie popularne i bardzo lubiane. Przechodnie w dużych polskich miastach często z nich korzystają i nie zważają wtedy na podstawowe zasady bezpieczeństwa. Niestety, taka postawa może nawet zabić.

Kraków: Śmiertelny wypadek na hulajnodze elektrycznej

W Krakowie miał miejsce śmiertelny wypadek na hulajnodze. Na ulicy Zarzecze w Krakowie około 50-letni mężczyzna z dużą prędkością wjechał na próg zwalniający, po czym uderzył głową o asfalt. Nie udało się go uratować.

Gdyby mężczyzna miał na sobie kask, byłaby szansa na przeżycie nieszczęśliwego wypadku. Niestety, o tym prawdopodobnie nie pomyślał przed przejażdżką, a teraz jego rodzina będzie musiała pogodzić się z tą straszną stratą.

Warto dodać, że w przypadku mężczyzny z Krakowa od razu podjęto działania ratunkowe. Jednakże mimo reanimacji nie udało się go uratować. Okoliczności wypadku będzie teraz wyjaśniać policja i prokuratura.

Współczujemy szczególnie bliskim mężczyzny.