18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielki dramat

Tragiczny finał imprezy. Nie żyje 23-latek

26.01.2021  08:06
Kraków: Nie żyje 23-latek
Kraków: Nie żyje 23-latek Fot: PIOTR JEDZURA/REPORTER

Kraków wstrzymał oddech. Młodzi ludzie mimo wciąż panujących obostrzeń postanowili zorganizować imprezę. Miała ona najbardziej tragiczny finał z możliwych. Podczas zabawy doszło do tragedii i nie żyje 23-letni mężczyzna.

Kraków jest wstrząśnięty w posadach tym, ile zła może się wydarzyć dosłownie pod nosem mieszkańców miasta. W jednym z bloków na krakowskich Azorach urządzono imprezę, tzn. domówkę. Później na klatce schodowej znaleziono 23-letniego mężczyznę z ranami kłutymi klatki piersiowej. Chociaż tuż po odnalezieniu udzielono mu niezbędnej pomocy, ale niestety 23-latek zmarł. 

Kraków: Tragiczny finał imprezy

Chociaż wciąż zmagamy się z pandemią koronawirusa i stykanie się ze sobą na imprezach nie jest specjalnie rozsądnym pomysłem, to na krakowskich Azorach ktoś to zupełnie zignorował i to na swoje oraz pewnego gościa nieszczęście. Aktualnie policja pod nadzorem prokuratury przeprowadziła oględziny i inne czynności operacyjno-śledcze. Zatrzymanych zostało również kilku uczestników wspomnianej imprezy. Teraz będą oni przesłuchiwani.

Do tragedii doszło w nocy z 24 na 25 stycznia. Natomiast ciało 23-latka pochodzącego z powiatu wadowickiego - zostało już przewiezione do zakładu medycyny sądowej, w którym przeprowadzona zostanie sekcja zwłok. Procedura ostatecznie wskaże konkretną przyczynę śmierci. 

Aktualnie wyjaśniane są okoliczności zdarzenia, weryfikowana jest rola zatrzymanych osób w zdarzeniu i ich związek ze śmiercią mężczyzny

– powiedział mł. insp. Sebastian Gleń.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa Kraków Prądnik-Biały oraz policjanci z Komisariatu III Policji w Krakowie i z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej. Z uwagi na dobro śledztwa funkcjonariusze nie chcą udzielać dodatkowych informacji. Jesteśmy głęboko wstrząśnięci.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze