18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

koszmar

6-latek na twardych narkotykach. Tatuś zatrzymany

Emilia Waszczuk
04.02.2020  16:57
6-latek na twardych narkotykach. Tatuś zatrzymany
6-latek na twardych narkotykach. Tatuś zatrzymany Fot: Shutterstock

6-letni chłopczyk trafił do szpitala w Krakowie z podejrzeniem zażycia substancji odurzającej. Okazało się, że przyjął niebezpieczną dawkę "twardych narkotyków".

Ojciec 6-letniego chłopczyka został zatrzymany przez policję. W jego mieszkaniu znaleziono plantację marihuany (30 krzaków) i susz. Gdy mężczyzna opiekował się synem, towarzyszył mu kolega - u niego policja znalazła amfetaminę. To prawdopodobnie tę ostatnią substancję, niewiele wcześniej zażył 6-latek.

Chłopczyk w trafił do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie z podejrzeniem zażycia substancji psychotropowej. Testy potwierdziły  obawy - maluch przyjął tzw. twarde narkotyki.

Chłopiec został przewieziony tam w niedzielę ze szpitala w Suchej Beskidzkiej z podejrzeniem zażycia środków odurzających. Po badaniach okazało się, że przyjął twarde narkotyki. Po dobie 6-latek został wypisany do domu w stanie ogólnie dobrym. Placówka powiadomiła o zdarzeniu policję

- powiedziała PAP rzeczniczka szpitala w Krakowie, Katarzyna Pokorna-Hryniszyn.

Ojciec odpowie przed sądem

35-letni ojciec chłopca i jego 43-letni kolega zostali zatrzymani w powiecie suskim i przesłuchani przez Prokuraturę Rejonową w Suchej Beskidzkiej.

Ojcu postawiono zarzuty uprawy i posiadania narkotyków oraz narażenia syna na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Drugiemu z mężczyzn - posiadania narkotyków

- podaje PAP.

Przeczytaj więcej
Komentarze