18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Popis bezmyślności

Pijana 59-latka potrąciła matkę z dzieckiem. Potem je zaatakowała

30.05.2022  14:36
Pijana 59-latka zatakowała ranne dziecko
Pijana 59-latka zatakowała ranne dziecko Fot: PSP w Krasnymstawie

Kompletnie pijana 59-latka wsiadła za kółko Toyoty i ruszyła w stronę miasta. Kobieta po drodze uszkodziła dwa zaparkowane auta, a na koniec wjechała w 45-letnią rowerzystkę, wiozącą dziecko w foteliku. Ofiary wypadku walczą o życie w szpitalu.

W sobotę służby zostały zaalarmowane o wypadku, do którego doszło w Krasnystawie. Pijana 59-latka, wjechała w 45-letnią rowerzystkę, wiozącą synka w foteliku.

Gdy zajechaliśmy na miejsce zdarzenia, pierwszej pomocy przedmedycznej udzielił nasz strażak. Obok 45-letniej kobiety leżało jej trzyletnie dziecko. Miało zakrwawioną całą głowę i buzię. Kiedy założyliśmy dziecku opatrunek, przyjechała karetka pogotowia i przejęła poszkodowanych - opisują strażacy.

Zarówno matka, jak i 3-letni chłopczyk odnieśli bardzo poważne obrażenia. Lekarze walczą o ich życie.

Dramatyczny wypadek w Krasnystawie

Prokuratura donosi, że kobieta po spowodowaniu wypadku była bardzo agresywna. Na początku podbiegła do ciężko rannego 3-latka i zaczęła go szarpać za głowę. Następnie, po przybyciu policji, wyzywała mundurowych, a jednego z nich nawet zaatakowała.

Zatrzymana 59-latka podczas próby przebadania alkomatem stała się agresywna i wulgarna wobec policjantów. Miała 2,5 promila alkoholu w organizmie - poinformował rzecznik lubelskiej policji kom. Andrzej Fijołek.

Według ustaleń śledczych kierująca wcześniej uszkodziła dwa zaparkowane auta i uciekła z miejsca zdarzenia. Anna K. usłyszała pięć zarzutów dotyczących jazdy pod wpływem alkoholu, spowodowania wypadku, naruszenia nietykalności cielesnej poszkodowanego dziecka i znieważenia oraz naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza.

logo Tu się dzieje