18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Morderca za kierownicą

Pijany kierowca zabił i uciekł. Potworny wypadek

10.02.2022  19:39
Wypadek w Krośniewicach. Pijany kierowca zostawił swoją ofiarę na śmierć
Wypadek w Krośniewicach. Pijany kierowca zostawił swoją ofiarę na śmierć Fot: OSP Krośniewice

Śmiertelny wypadek samochodowy w Krośniewicach. Pijany kierowca spowodował kolizję, zabijając kobietę. Uciekł z miejsca zdarzenia, zostawiając swoją ofiarę na pastwę losu. Wiadomo już jakiego wyroku może spodziewać się pijany zabójca.

Krośniewice w województwie łódzkim. 9 lutego pijany kierowca spowodował śmiertelny wypadek samochodowy. Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łodzi Krzysztof Kopania poinformował, że "kierujący renault megane, jadąc ul. Płocką, na łuku wypadł z drogi, zatrzymując się w rowie". W wyniku wypadku śmierć poniosła 42-letnia kobieta, która była jego pasażerką.

Pijany kierowca zabił i uciekł. Wypadek w Krośniewicach

Jak podaje Radio ZET, kobieta zginęła na miejscu. Prokuratura Rejonowa w Łęczycy oraz Policja z Kutna nadal wyjaśniają okoliczności wypadku, ale pijany zabójca został natychmiast zatrzymany przez funkcjonariuszy. 38-latek w momencie schwytania miał we krwi 2 promile alkoholu!

Ujawniono również, że morderca z prawem jazdy, gdy spowodował wypadek i zabił, uciekł z miejsca zdarzenia. Zarzuty nie zostały jeszcze postawione, ale może spędzić w więzieniu nawet 12 lat.

W chwili zatrzymania miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne okoliczności i przyczyny tego wypadku. Do piątku 11 lutego ma zostać podjęta decyzja co do ewentualnych zarzutów. Za spowodowanie wypadku drogowego po pijanemu i ucieczkę z miejsca zdarzenie mężczyźnie grozi do 12 lat więzienia - przekazała podkom. Edyta Machnik z Łódzkiej Policji.