18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Okradziony, nie ma już niczego?

Krzysztof Kononowicz pobity. Grozili mu śmiercią

Wojciech Kozicki
19.12.2019  12:39
Kononowicz otarł się o śmierć - znowu padł ofiarą przemocy!
Kononowicz otarł się o śmierć - znowu padł ofiarą przemocy! Fot: Wojciech TRACZYK/East News

Krzysztof Kononowicz został pobity i obrabowany! Media donoszą, że niedoszły prezydent Białegostoku, znany z hasła „nie będzie niczego”, mógł nawet zginąć!

Krzysztof Kononowicz, to gwiazda internetu i niedoszły polityk. 9 grudnia został napadnięty na posesji swojego domu przy ulicy Szkolnej w Białymstoku. Jak donosi „Wirtualna Polska”, trzech mężczyzn pobiło go i zaciągnęło do domu grożąc mu śmiercią. Ukradli mu 4 tys. złotych, zegarek i telefon komórkowy. Jak pisze radiozet.pl, 56-latek otrzymał silny cios w twarz!

Złapali mnie pod drzwiami, kiedy szedłem po drzewo parę minut po 20. Przeskoczyli przez płot i napadli na mnie – powiedział Kononowicz. (WP.pl)

Jak podają media, zatrzymano 3 mężczyzn podejrzanych o napaść na Kononowicza. Jeden z nich miał być fanem jego filmów na YouTube. Jak na razie wszyscy są tymczasowo aresztowani, ale mogą spędzić w więzieniu nawet 12 lat.

Okazuje się, że to nie pierwsza napaść na Kononowicza. W 2015 roku również pobito go i okradziono przed jego domem, a sprawcy otrzymali kary od 3,5 do 4,5 roku więzienia.

Przeczytaj więcej
Komentarze