18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie wstyd mu?

Ksiądz zrobił to w centrum miasta! Potem pobił policjantów

21.01.2021  16:56
Bezwstydny ksiądz pobił policjantów
Bezwstydny ksiądz pobił policjantów Fot: Studio Specialty/Shutterstock

Bezwstydny ksiądz w samym centrum miasta dokonał nieobyczajnego czynu. Funkcjonariusze, którzy zauważyli zdarzenie szybko pożałowali swojej interwencji. Duchowny będzie tłumaczył się w sądzie.

Kilka dni temu patrol policji w Gryficach dostrzegł nieobyczajne zachowanie mężczyzny w samym centrum miasta. W trakcie interwencji doszło do znieważenia funkcjonariuszy, a jeden z nich oberwał w twarz. Według wstępnych ustaleń sprawcą napaści był ksiądz.

Bojowy ksiądz trafi za kratki?

Rzeczniczka szczecińskiej Prokuratury Okręgowej poinformowała, że do sądu skierowano akt oskarżenia.

Do Sądu Rejonowego w Gryficach wpłynął akt oskarżenia przeciwko mężczyźnie, któremu prokurator zarzucił znieważenie funkcjonariuszy policji oraz naruszenie nietykalności cielesnej jednego z nich podczas i w związku z wykonywaniem czynności służbowych względem oskarżonego w dniu 12 stycznia 2021 r. -  przekazał rzecznik SO w rozmowie z portalem Gryfice24.

Część wiernych stara się bagatelizować sprawę, tłumacząc, że publiczne załatwianie potrzeb fizjologicznych spowodowane jest nadużywaniem alkoholu przez księdza.

Ksiądz też człowiek, i napić i wysikać się musi. Całe miasto wiedziało, że akurat ten ksiądz za kołnierz nie wylewał – komentują parafianie w mediach społecznościowych.

Awanturnik może zostać skazany nawet na 3 lata więzienia. Prokuratura jest w trakcie ustalania czy sprawcą była na pewno osoba duchowna.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze