18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zero wstydu!

Ksiądz robił sobie nagie zdjęcia. Wszystko trafiło do sieci!

11.06.2021  19:37
Ksiądz robił sobie nagie fotki
Ksiądz robił sobie nagie fotki Fot: tomeqs/Shutterstock

Rodzice dzieci przygotowywanych do komunii są zbulwersowani zachowaniem księdza, który robił sobie nagie sesje zdjęciowe. Fotografie, na których widać roznegliżowanego mężczyznę wyciekły do sieci. Parafianie od razu rozpoznali, że były one robione na plebanii.

Do skrzynki redakcyjnej portalu korsosanockie.pl wpłynęła wiadomość ze zdjęciami nagiego mężczyzny. Przesłał je jeden z rozwścieczonych rodziców, wskazując, że widnieje na nim katecheta sanockiej parafii.

Zdjęcia nagiego księdza wyciekły do sieci

Według plotek facebookowe konto księdza zostało zhakowane, a w wysłanych wiadomościach ktoś znalazł nagie zdjęcie duchownego i opublikował je na portalu. Fotografię mogli zobaczyć wszyscy parafianie wraz z dziećmi, które ksiądz przygotowywał do komunii.

Dziennikarze z portalu korsosanockie.pl skontaktowali się w tej sprawie z przełożonym duchownego. Proboszcz przyznał, że słyszał o sprawie, lecz nie zamierza nic z nią robić. Ksiądz, którego zdjęcia zostały opublikowane, twierdzi, że to fotomontaż i zaprzecza, by robił i wysyłał komukolwiek nagie zdjęcia.

Innego zdania są parafianie, którzy na podstawie widocznego na fotografii otoczenia wskazali, że naga sesja zdjęciowa została zrobiona na plebanii. Rodzice dzieci zostali postawieni w niezręcznej sytuacji, natomiast sprawa najprawdopodobniej zostanie zamieciona pod dywan.

Czytaj także