18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowy Fritzl?

Ksiądz więził kobietę przez 12 lat!

Wojciech Kozicki
27.11.2020  17:38
Ksiądz więził kobietę - gosposia czy niewolnica?
Ksiądz więził kobietę - gosposia czy niewolnica? Fot: LUKASZ SZELAG/REPORTER/East News - zdjęcie ilustracyjne

Joseph Fritzl latami więził własną córkę w piwnicy, gwałcąc ją i torturując. Podobny horror znów się wydarzył? Ksiądz ze Szwajcarii lata więził w swoim domu kobietę.

Ksiądz Armando C. ze szwajcarskiego Lugano kolejnym Fritzlem? 80-letni duchowny wzbudził podejrzenia policji, gdy uparcie nie chciał wpuścić do domu fachowców mających dokonać naprawy instalacji elektrycznej. W końcu odłączono mu prąd, a sprawą zainteresowała się policja.

Ksiądz miał niewolnicę czy gosposię?

Funkcjonariusze dostali pozwolenie, by wejść do domu księdza i dokonali szokującego odkrycia. Pośród śmieci i paczek, w brudzie i smrodzie, znaleźli zaniedbaną kobietę.

Nie ustalono jeszcze, czy 48-letnia kobieta była przetrzymywana wbrew własnej woli. Wiadomo tylko, że pochodzi z Finlandii i nie ma żadnych dokumentów. Ustalono również, że przebywała w domu duchownego przez 12 lat i mieli poznać się przez internet, a później została jego gosposią.

Emerytowany ojciec Armando tłumaczył początkowo, że kobieta była jego krewną. Jak na razie usłyszał zarzuty m.in. zniewolenia człowieka i uszkodzenia ciała więzionej kobiety. Jak podaje Blick, okoliczni mieszkańcy nie mogą uwierzyć, że jest potworem i nazywają go "małym, starszym panem".

Czytaj także
Przeczytaj więcej