18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zwyrodnialec w sutannie

Ksiądz zmuszał dzieci do masturbacji. Podawał się za terapeutę

04.02.2021  18:20
Ksiądz pedofil uczył dzieci masturbacji
Ksiądz pedofil uczył dzieci masturbacji Fot: MONKPRESS/East News

Duchowny jednej z bydgoskich parafii przez kilka lat zmuszał chłopców do masturbacji. Dzieciom mówił, że jest seksualnym terapeutą. Szokujące wydarzenia miały miejsce na kościelnej plebanii.

Pedofilskie zabawy księdza z pw. Polskich Braci Męczenników w Bydgoszczy trwały od czerwca 2015 do marca ubiegłego roku. Oskarżony Rafał K. podstępem doprowadzał młodych chłopców do poddawania się czynnościom seksualnym. Swoje działania argumentował walką z zaburzeniami popędu seksualnego u dzieci.

Bydgoski duchowny uczył dzieci masturbacji

Ks. Rafał K. swoje seksualne fantazje realizował na terenie kościelnej plebanii. Początkowo zdobywał zaufanie młodych chłopców rozmawiając i spędzając z nimi dużo czasu. Następnie przechodził do działań, które nazywał leczeniem zaburzeń seksualnych.

Kazał rozebrać się do naga i położyć. Później wszędzie dotykał. Zakrywał mi oczy i kazał się masturbować. Tłumaczył, że musi zmierzyć członek we wzwodzie i potem w stanie spoczynku. Miał do tego krawiecką miarę - relacjonuje jeden z chłopców.

Kościelne władze odwołały księdza pedofila z funkcji proboszcza i zabrały go z parafii. Na tym zakończyły się działania kurii wyciągnięte wobec pedofila.

Śledztwo w tej sprawie wszczęła prokuratura. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności. Wymodli łagodniejszy wymiar kary?

Czytaj także