18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Potworność

Kuzyn zgwałcił 4-miesięczne niemowlę. Dziecko nie przeżyło

19.02.2020  12:10
Kuzyn zgwałcił 4-miesięczne niemowlę. Dziecko nie przeżyło
Kuzyn zgwałcił 4-miesięczne niemowlę. Dziecko nie przeżyło Fot: Shutterstock

Kuzyn-pedofil zgwałcił 4-miesięczne niemowlę podczas wesela trwającego w rodzinie. Niewyobrażalna tragedia zakończyła się śmiercią malutkiej dziewczynki.

Tragedia w Indiach. Podczas wesela w pobliżu miasta Daudnagar pewien mężczyzna dopuścił się czynu, który nikomu nie zmieści się w głowie. Zgwałcił swoją 4-miesięczną kuzynkę. Brutalna, dzika przemoc doprowadziła do śmierci maleństwa.

Rodzice 4-miesięcznej dziewczynki nie spodziewali się najgorszego. Razem z dzieckiem przyjechali na ślub krewnego. Podczas trwania zabawy, 30-letni kuzyn zaproponował, że zajmie się ich córką, by Ci mogli nieco skorzystać z atrakcji.

Indie: Kuzyn zgwałcił 4-miesięczną dziewczynkę

Rodzice małych dzieci wiedzą doskonale, jakie zmęczenie idzie za opieką nad swoim maleństwem. Toteż nikogo nie dziwi fakt, że para powierzyła swoją córeczkę kuzynowi, nikt wszak nie pomyślał, że ten ma złe zamiary.

Kiedy został z dzieckiem sam, 30-latek brutalnie zgwałcił dziewczynkę. Tragiczna prawda wyszła na jaw, kiedy zaniepokojeni rodzice po dwóch godzinach zabawy zaczęli szukać kuzyna i córki. Zamiast tej dwójki, odnaleźli swoje dzieciątko, które nieprzytomne leżało na ziemi. 

Rodzice natychmiast przewieźli córeczkę do szpitala. Na pomoc było już za późno i maleńka dziewczynka zmarła w bólu w wyniku zadanych jej, rozległych obrażeń wewnętrznych. Policja schwytała gwałciciela, a ojciec ofiary oskarża go o porwanie, gwałt i zabójstwo dziecka.

Kim trzeba być, żeby wyrządzić bezbronnemu dziecku taką krzywdę?