18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielki żal

Telefon zabił nastolatkę. Okropna śmierć

12.04.2021  12:38
Lębork: Nastolatka zginęła przez telefon
Lębork: Nastolatka zginęła przez telefon Fot: Gita Kulinitch/Shutterstock

Lębork wstrzymał oddech. W tym właśnie mieście doszło do straszliwej tragedii. Nastolatka zginęła po tym, jak ładujący się telefon wpadł jej do wanny podczas kąpieli. Nie rozstawanie się z tym urządzeniem potrafi wyrządzić człowiekowi niewyobrażalną krzywdę.

Lębork jest naprawdę bardzo wstrząśnięty tym, co się wydarzyło. Nie żyje 17-letnia dziewczyna - jak informuje Polsat News, tragedia wydarzyła się podczas kąpieli. Telefon nastolatki, który był podłączony do ładowania - wpadł do wanny pełnej wody.

Lębork: Nastolatka zginęła przez telefon komórkowy

Najprawdopodobniej przyczyną śmierci 17-latki było spowodowane tym zdarzeniem porażenie prądem. Sprawę aktualnie bada policja i prokuratura, a my nie możemy sobie wyobrazić, co czuje w tym momencie rodzina zmarłej przedwcześnie dziewczyny. Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o tym zdarzeniu w nocy z niedzieli na poniedziałek, około godziny 1:00. Od tego momentu nieprzerwanie pracują.

Przyczyną śmierci młodej dziewczyny było najprawdopodobniej porażenie prądem. Do wanny, w której się kąpała, wpadł ładowany telefon komórkowy

- przekazała portalowi PolsatNews.pl asp. Marta Szalkowska z Komendy Powiatowej Policji w Lęborku.

Ciało 17-latki zostanie poddane badaniom sekcyjnym, które z całą mocą ustalą, co było przyczyną jej zgonu. Aktualnie trwa szczegółowe wyjaśnianie okoliczności tej tragedii. Z całego serca współczujemy najbliższym dziewczyny tej wielkiej straty.