18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Potwór

Lekarz gwałcił dzieci na oczach rodziców. Pedofil nie miał skrupułów

31.12.2019  13:21
Lekarz gwałcił dzieci na oczach rodziców. Pedofil nie miał skrupułów
Lekarz gwałcił dzieci na oczach rodziców. Pedofil nie miał skrupułów Fot: Needpix

Lekarz pedofil wyspecjalizował się w wyjątkowo oburzającym procederze. Gwałcił dzieci na oczach rodziców, a do wszystkiego wykorzystywał Internet. Poszkodowanych najmłodszych pacjentów jest wielu. 

Lekarz pedofil robił straszne rzeczy, na oczach nieświadomych zagrożenia rodziców. W paskudny sposób wykorzystywał zaufanie małych pacjentów i ich opiekunów, którzy nie podejrzewali medyka o złe zamiary.

W dzisiejszych czasach definicja gwałtu znacznie się rozszerza. Zgwałcenie jest nie tylko użyciem przemocy w celu odbycia stosunku seksualnego, ale może się odbyć również (jako nadużycie seksualne) przez np. Internet. To właśnie takie narzędzie wykorzystywał pedofil z Hiszpanii. 

Lekarz pedofil gwałcił dzieci na oczach rodziców

Lekarz specjalizował się w tzn. konsultacjach online. Był na tyle przekonujący, że rodzice, którzy pokazywali mu swoje dzieci - słuchali się jego poleceń. W końcu kto z nas nie rozbierał się u lekarza? To przecież normalne!

Zboczeniec prosił, aby rodzice pokazywali mu przez kamerę zbliżenia na okolice intymne dzieci. Nagrany przez siebie materiał wykorzystywał do opracowania filmów i fotografii będących dziecięcą pornografią. Udało mu się w ten sposób wykorzystać aż 46 najmłodszych pacjentów.

Ostatecznie hiszpański lekarz wpadł, bo ktoś w końcu domyślił się, że jego działania nie mają wielkiego związku z medycyną. Pedofil został schwytany i osądzony przez sąd w Sztokholmie za wykorzystanie seksualne.

Jednym z jego najpaskudniejszych przejawów była sytuacja, w której podczas jednej z konsultacji, mężczyzna powiedział rodzicom, że nie jest w stanie postawić diagnozy bez szczegółowego badania. Kazał wtedy przestraszonym dorosłym włożyć kilkukrotnie palec do pochwy dziecka. Dla sądu był to niepodważalny dowód na nakłanianie do czynności seksualnych z nieletnim.

Uważajcie na wszystkie internetowe rzeczy, które wyglądają chociaż odrobinę podejrzanie. 

Przeczytaj więcej
Komentarze