18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Trwa obława

Lekarz-sadysta poszukiwany. Miał cmentarz na swojej posesji

17.07.2020  12:04
Lekarz-sadysta poszukiwany. Miał cmentarz na swojej posesji
Lekarz-sadysta poszukiwany. Miał cmentarz na swojej posesji Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Lekarz-sadysta z Gogolina jest poszukiwany przez policję. Weterynarz o nieposzlakowanej opinii prawdopodobnie koszmarnie znęcał się nad zwierzętami, które trafiły pod jego opiekę.

Lekarz-sadysta z Gogolina miał opiekować się zwierzętami, ale zamiast tego prawdopodobnie urządził im prawdziwą makabrę. Na posesji weterynarza znaleziono szkielety, pół-żywe zwierzęta i całe truchła.

Witold S., weterynarz z Gogolina długie lata przyjmował okoliczne zwierzęta, współpracując m.in. z wolontariuszami. Oni w życiu by nie pomyśleli, że z rąk weterynarza spotka zwierzęta krzywda.

Lekarz-sadysta miał cmentarz na posesji

Tymczasem policjanci zastali na posesji Witolda S. na sceny jak z horroru. 

Weterynarz potwierdził, że część tych zwierząt, które tam przebywały są zaniedbane i mogło dojść do znęcania się nad nimi. Weterynarz również potwierdził, że na posesji znajduje się szkielet - najprawdopodobniej psa - i truchło świni. Prowadzimy czynności sprawdzające

- mówiła dla SE.pl Ewelina Karpińska z policji w Krapkowicach.

Lekarz problemy miał już nieco wcześniej. Został pozbawiony prawa do wykonywania zawodu, a decyzja prawdopodobnie miała związek z tym, jak zajmował się on zwierzętami w swoim gospodarstwie.

Policja aktywnie poszukuje weterynarza, nie wiadomo jednak, czy przebywa on jeszcze w kraju. Mamy szczerą nadzieję, że nie uda mu się uciec od odpowiedzialności.

Czytaj także
Przeczytaj więcej