18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

tajemnicza śmierć

Młoda nauczycielka nie żyje. Pani Kinga zmarła przez szczepionkę?

04.03.2021  13:34
Młoda nauczycielka nie żyje. Pani Kinga zmarła przez szczepionkę?
Młoda nauczycielka nie żyje. Pani Kinga zmarła przez szczepionkę? Fot: Microgen/Shutterstock

36-letnia kobieta nie żyje, a przeciwnicy szczepień już znaleźli odpowiedź na pytanie, co jest tego przyczyną. Mieszkanka Leszna tydzień przed śmiercią zaszczepiła się przeciw COVID-19.

Dramatyczne wieści z Leszna - pierwszego marca zmarła tam bardzo młoda kobieta. Przyczyny zgonu nie są jeszcze znane, wielu ludzi twierdzi jednak, że wywołało go szczepienie.

Zmarła kobieta była nauczycielką i równo tydzień przed śmiercią przyjęła pierwszą dawkę szczepionki przeciw COVID-19. Podejrzenia na preparat padły tym bardziej, że kobieta nie cierpiała ponoć na żadne choroby przewlekłe.

Pani Kinga nie żyje. To wina szczepionki?

Jaka była bezpośrednia przyczyna śmierci kobiety? Na to odpowiedzieć ma sekcja zwłok, jednak jej wyniki znane będą dopiero najszybciej w przyszłym tygodniu. Tymczasem prokuratura już wszczęła śledztwo w sprawie.

Jak ustalił Fakt, śledztwo ma być prowadzone pod kątem nieumyślnego spowodowania śmierci. Kto zawinił? Jak? Tego nie wiadomo, pojawiły się jednak doniesienia, że sprawa ma związek ze zdrowiem. To mogłoby znów zaognić podejrzenia wokół szczepionki, tym bardziej że zlecono dodatkowe badania toksykologiczne i histopatologiczne. A jednak - prokurator Łukasz Wawrzyniak z Prokuratury Okręgowej w Poznaniu twierdzi, że śmierć ze szczepieniem wiązana nie jest, przynajmniej nie na tym etapie śledztwa.

Nauczycielka nie żyje. Szkoła w żałobie

36-letnia nauczycielka pracowała w Zespole Szkół Ekonomicznych w Lesznie. Jak podaje lokalny portal elka.pl, uczyła technologii żywności. Koledzy kobiety są w szoku.

Wszyscy jesteśmy w szoku. Wciąż nie mogę dojść do siebie. Pani Kinga była bardzo kreatywną, oddaną uczniom i szkole osobą. Nie możemy pogodzić się z myślą, że już jej z nami nie ma

- mówi dyrektor ZSE Irena Szynkarek.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze