18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Policja apeluje o pomoc

List gończy za 25-latką z Marek. Znęcała się nad rodziną

02.08.2022  20:09
Policja poszukuje 25-letniej Sandry
Policja poszukuje 25-letniej Sandry Fot: Policja

25-letnia Sandra Szlezingier z Marek jest poszukiwana listem gończym. Policja z Wołomina apeluje o pomoc w zlokalizowaniu jej obecnego miejsca pobytu. Kobieta miała się znęcać nad najbliższymi.

Czasem w niewinnie wyglądającym ciele mieszka złowieszczy duch. Można by powiedzieć, że właśnie takiego ducha poszukuje teraz policja. 25-letnia kobieta z Marek ma na swoim koncie list gończy.

Policja poszukuje 25-letniej Sandry

Polska policja potrzebuje jednak pomocy obywateli, którzy wiedzą, gdzie poszukiwana 25-latka może przebywać. Sandra Szlezingier jest ścigana na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Wołominie. Mieszkanka Marek po zatrzymaniu trafi do tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy.

Jak przekazuje Wioletta Zychnowska z wołomińskiej komendy, Sandra Szlezingier jest podejrzana o znęcanie się nad najbliższymi. 25-latka ma 165 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, długie włosy i piwne oczy. 

W celu zastosowania wobec niej tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Osoba podejrzana jest o popełnienie przestępstwa znęcania się nad osobami najbliższymi

– mówi Radiu dla Ciebie Wioletta Zychnowska z wołomińskiej komendy.

Obecnie kobieta jest podejrzewana o popełnienie przestępstwa z art. 207 § 1a kk w zb. z art. 157 § 2 kk w zw. z art. 11 § 2 kk. Co to oznacza? Art. 207 § 1a kk brzmi: "Kto znęca się fizycznie lub psychicznie nad osobą nieporadną ze względu na jej wiek, stan psychiczny lub fizyczny, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8".

Z całą pewnością poszukiwana ma teraz czas, by żałować swoich czynów. 

logo Tu się dzieje