18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

dopadli ją

Hiena grasowała po cmentarzu w Łodzi. Ludzie byli w szoku

03.11.2019  13:30
Hiena grasowała po cmentarzu w Łodzi. Ludzie byli w szoku
Hiena grasowała po cmentarzu w Łodzi. Ludzie byli w szoku Fot: Wikipedia

Hiena cmentarna z Łodzi więcej już nikogo nie skrzywdzi i nie okradnie. 67-letnia kobieta wpadła w ręce policji. Teraz musi się słono tłumaczyć.

Znikające grobów wiązanki i znicze? Niestety, nawet po cmentarzach grasują złodzieje, a jednego z nich, a właściwie jedną, dorwała właśnie policja.

Ku nieszczęściu 67-letniej kobiety, mieszkaniec osiedla usytuowanego tuż przy nekropolii przy ulicy Wojska Polskiego w Łodzi, zauważył, jak seniorka z grobów podkrada znicze. Szybko zawiadomił o tym fakcie policję, a ta nie zwlekając dopadła złodziejkę.

Z cmentarza do więzienia

Zatrzymana między mogiłami w sobotni ranek kobieta, oznajmiła funkcjonariuszom, że przyszła na grób matki. Poupychane w torbach znicze - jak tłumaczyła - kupiła w hurtowej cenie od koleżanki.

Policjanci może daliby wiarę wyjaśnieniom łodzianki, gdyby nie fakt, że kilka dni wcześniej pani wpadła na innej kradzieży. W tygodniu przed Wszystkich Świętych, z grobów zdejmowała wiązanki i znicze.

Teraz seniorka z Łodzi może trafić za kratki na 8 lat więzienia.

Czytaj także