18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Smutna wiadomość

Krwawy dramat na komendzie. Nie żyje doświadczony policjant

30.11.2021  18:56
Policjant popełnił samobójstwo?
Policjant popełnił samobójstwo? Fot: Piotr Grzempowski/Shutterstock

Nie żyje doświadczony funkcjonariusz, który postrzelił się przy policyjnym komisariacie. Wyjaśnieniem sprawy wkrótce zajmie się prokuratura. Według nieoficjalnych doniesień mężczyzna mógł popełnić samobójstwo.

Informację o śmierci 59-letniego funkcjonariusza przekazał portal TVP3 Łódź. Policjant niedawno obchodził 30-lecie swojej służby.

Nie żyje 59-letni funkcjonariusz. Na miejscu trwają czynności prowadzone przez biegłych – poinformował asp. szt. Radosław Gwis z KWP w Łodzi.

Do tragedii doszło poza budynkami komisariatu, na terenie jednostki. Po usłyszeniu strzału na pomoc przybiegli koledzy 59-latka, lecz jego życia nie udało się uratować.

Policjant nie żyje

Na miejscu pracują technicy kryminalistyki, którzy ustalają szczegóły zdarzenia. Wkrótce przeprowadzona zostanie sekcja zwłok 59-latka.

Na miejscu zdarzenia prokurator prowadzi oględziny. Jest zbyt wcześnie, by mówić o szczegółach. Zabezpieczamy wszelkie możliwe ślady, podejmiemy też wszelkie inne czynności mające na celu odtworzenie przebiegu zdarzenia. Z pewnością przeprowadzona zostanie sekcja zwłok - mówił w rozmowie z TVP prokurator Krzysztof Kopania.

Rzecznik prasowy prokuratury dodaje, że "wstępne ustalenia nie wskazują, aby do śmierci bezpośrednio przyczyniły się osoby trzecie". Według nieoficjalnych ustaleń policjant mógł popełnić samobójstwo.

Czytaj także