18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Smutna wiadomość

Krwawy dramat na komendzie. Nie żyje doświadczony policjant

30.11.2021  18:56
Policjant popełnił samobójstwo?
Policjant popełnił samobójstwo? Fot: Piotr Grzempowski/Shutterstock

Nie żyje doświadczony funkcjonariusz, który postrzelił się przy policyjnym komisariacie. Wyjaśnieniem sprawy wkrótce zajmie się prokuratura. Według nieoficjalnych doniesień mężczyzna mógł popełnić samobójstwo.

Informację o śmierci 59-letniego funkcjonariusza przekazał portal TVP3 Łódź. Policjant niedawno obchodził 30-lecie swojej służby.

Nie żyje 59-letni funkcjonariusz. Na miejscu trwają czynności prowadzone przez biegłych – poinformował asp. szt. Radosław Gwis z KWP w Łodzi.

Do tragedii doszło poza budynkami komisariatu, na terenie jednostki. Po usłyszeniu strzału na pomoc przybiegli koledzy 59-latka, lecz jego życia nie udało się uratować.

Policjant nie żyje

Na miejscu pracują technicy kryminalistyki, którzy ustalają szczegóły zdarzenia. Wkrótce przeprowadzona zostanie sekcja zwłok 59-latka.

Na miejscu zdarzenia prokurator prowadzi oględziny. Jest zbyt wcześnie, by mówić o szczegółach. Zabezpieczamy wszelkie możliwe ślady, podejmiemy też wszelkie inne czynności mające na celu odtworzenie przebiegu zdarzenia. Z pewnością przeprowadzona zostanie sekcja zwłok - mówił w rozmowie z TVP prokurator Krzysztof Kopania.

Rzecznik prasowy prokuratury dodaje, że "wstępne ustalenia nie wskazują, aby do śmierci bezpośrednio przyczyniły się osoby trzecie". Według nieoficjalnych ustaleń policjant mógł popełnić samobójstwo.

Czytaj także
Przeczytaj więcej