18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Wyjął broń i..."

Strzelanina na dworcu w Polsce. Ukrainiec zrobił bum bum bum!

01.02.2022  16:07
Strzelanina w Łodzi. Co się wydarzyło na dworcu Łódź Fabryczna?
Strzelanina w Łodzi. Co się wydarzyło na dworcu Łódź Fabryczna? Fot: Damian Klamka/East News

Łódź i strzelanina! Policja potwierdza, że padły na strzały na dworcu Łódź Fabryczna. Dlaczego Ukrainiec strzelał do pracowników ochrony obiektu? Ujawnione nowe informacje o incydencie w Łodzi.

Chwile grozy w Łodzi na dworcu Łódź Fabryczna. Policja zatrzymała 32-letniego mężczyzna ukraińskiego pochodzenia. Został aresztowany i grożą mu nawet 3 lata pozbawienia wolności. Do incydentu doszło 27 stycznia, ale dopiero teraz zostały ujawnione nowe informacje o łódzkiej strzelaninie.

Strzelanina na dworcu Łódź Fabryczna. Nowe informacje

Jak podaje Polsat News, policjant w dniu strzelaniny dostali zawiadomienia, że na terenie dworca Łódź Fabryczna znajdował się uzbrojony mężczyzna, którzy strzelał do pracowników ochrony. Wcześniej miał leżeć na podłodze w hali dworca. Gdy zwrócono mu uwagę, wyjął broń i otworzył ogień do ochroniarzy.

Policjanci pobiegli we wskazane przez ochronę miejsce, jednak agresor zdążył uciec. Funkcjonariusze zauważyli podejrzanego na skrzyżowaniu ulic Polskiej Organizacji Wojskowej i Rodzin Poznańskich i zatrzymali 32-latka – ujawnia Polsat News.

Po zatrzymaniu (stawiał opór i chciał się wyrwać), okazało się, że agresor miał w torbie pistolet na gumowe kule o średnicy 1 centymetra. Potwierdzono, że jest obywatelem Ukrainy. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą śledczy z I Komisariatu Policji.