18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat w Polsce

Krwawy finał domowej awantury. Padły strzały, nie żyje 49-latek

07.12.2021  16:58
Strzelanina w Polsce
Strzelanina w Polsce Fot: zef art/Shutterstock

Domowa kłótnia we wsi Wola Cyrusowa (łódzkie) przerodziła się w prawdziwy koszmar. W trakcie ostrej wymiany zdań ktoś pociągnął za spust, śmiertelnie raniąc 49-letniego mężczyznę. Obrażenia ciała miała również żona zmarłego, której udzielono pomocy medycznej.

We wtorek rano policjanci z KPP w Brzezinach otrzymali zgłoszenie o domowej awanturze, podczas której padły strzały. Na miejscu funkcjonariusze znaleźli ciało 49-letniego mężczyzny.

Funkcjonariusze policji znaleźli jego zakrwawione ciało oraz dotarli do jego żony, która potrzebowała pomocy medycznej - przekazała policja.

Zdarzenie zgłosił jeden z pełnoletnich synów. Nad wyjaśnieniem sprawy pracują biegli, eksperci oraz prokuratura.

Awantura zakończona dramatem

Śledczy nie ustalili jeszcze, kto mógł pociągnąć za spust w trakcie ostrej wymiany zdań. Jak informuje prokuratur Krzysztof Kopania, rany postrzałowe miała również żona zmarłego, co więcej na jej ciele było też kilka ran kłutych.

Cały czas pracujemy nad odtworzeniem przebiegu zdarzenia. Jest jeszcze zbyt wcześnie, aby wyciągać wnioski. Na miejscu pracują: prokurator, policjanci i biegli trwają oględziny i zabezpieczane są ślady. Z dotychczasowych wstępnych ustaleń wynika, że 49-latek poniósł śmierć w następstwie rany postrzałowej. Kobieta z raną postrzałową i ranami kłutymi nóg trafiła do szpitala. Jej stan jest stabilny - dodał Kopania.

Tragedia wstrząsnęła sąsiadami małżeństwa P., którzy twierdzą, że byli to dobrzy oraz sympatyczni ludzie. Co tak naprawdę działo się w tym domu? Szczegóły już wkrótce.