18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

potworna tragedia

Matka podpaliła córeczkę! Maleństwo spłonęło żywcem

28.02.2020  10:28
Matka podpaliła córeczkę! Maleństwo spłonęło żywcem
Matka podpaliła córeczkę! Maleństwo spłonęło żywcem Fot: Shutterstock

W środę we wsi Rososza w województwie łódzkim doszło do tragicznego pożaru. Zginęła w nim 3-tygodniowa Oliwka. Według nieoficjalnych ustaleń było to okrutne zabójstwo!

W środę rano, około godziny 9, straż pożarna dostała zgłoszenie o pożarze w gospodarstwie rolnym we wsi Rososza. Na miejscu strażacy zastali płonącą stodołę, ale ogień pojawił się także w domu rodzinnym.

Z żywiołem przez kilka godzin walczyło aż 7 zastępów straży pożarnej. Niestety, po zakończonej akcji, strażacy znaleźli w jednym z pokoi domu zwęglone zwłoki dziecka. Na miejsce została wezwana policja i biegły z zakresu pożarnictwa. Szybko na jaw wyszło, że doszło do podpalenia.

Dziewczynka zabita

Ofiarą pożaru okazała się 3-tygodniowa Oliwka. Jej matka, Marta K. tłumaczyła śledczym, że gdy wybuchł pożar, nie było jej w mieszkaniu. Gdy zauważyła ogień, nie mogła już wejść do środka.

Śledczy nie zawierzyli kobiecie. Marta K. została zatrzymana. Sprawą zajęła się Prokuratura Okręgowa w Sieradzu.

Trwają czynności dla wyjaśnienia okoliczności pożaru, jak również jego przebiegu. Na obecnym etapie śledztwa jednej osobie został ogłoszony zarzut zabójstwa i zostanie skierowany wniosek o tymczasowe aresztowanie. Śledztwo jest we wstępnej fazie i dla jego dobra nie będą udzielane szczegółowe dane

- powiedziała se.pl prokurator Jolanta Szklinik.

Jak udało się ustalić serwisowi, oskarżoną o zabójstwo osobą jest matka Oliwki. Marta K. miała celowo oblać swoją córeczkę benzyną i podpalić! Później przyglądała się, jak maleństwo umiera w koszmarnych męczarniach.

Przeczytaj więcej
Komentarze