18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

potworna zbrodnia

Zwyrodnialec zgwałcił 15-miesiączną dziewczynkę. Dramat na Podlasiu

28.10.2019  12:06
Zwyrodnialec zgwałcił 15-miesiączną dziewczynkę. Dramat na Podlasiu
Zwyrodnialec zgwałcił 15-miesiączną dziewczynkę. Dramat na Podlasiu Fot: Shutterstock

W nocy z soboty na niedzielę do szpitala w Łomży trafiła 15-miesięczna dziewczynka. Dziecko przewieziono do szpitala w Białymstoku. Miało liczne obrażenia, w tym okolic intymnych.

15-miesięczna dziewczynka została brutalnie pobita i zgwałcona. Jak podał w niedzielę rzecznik prasowy policji w Białymstoku Marcin Gawryluk, członek rodziny w nocy z soboty na niedzielę "opiekował się" maleństwem pod nieobecność rodziców. W poniedziałek Polsat potwierdził, że to wujek dziewczynki. Mężczyzna już w niedzielę został zatrzymany przez policję. Był pijany.

Gwałt ze szczególnym okrucieństwem

Dziewczynka do szpitala w Łomży trafiła z licznymi obrażeniami głowy oraz kończyn górnych i dolnych. Lekarze odnotowali też obrażenia okolic intymnych, co mogło oznaczać, że maleństwo padło ofiarą molestowania seksualnego. Niemowlę w niedzielę przewieziono do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.

Śledczy najpewniej zarzucą mu dopuszczenie się gwałtu ze szczególnym okrucieństwem. Jak jednak podkreślił rzecznik prokuratury Rafał Kaczyński, "nie rozpoczęły się jeszcze czynności z zatrzymanym; prokurator nie przesądził też, czy będzie kierowany wniosek do sądu o tymczasowy areszt".

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze