18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

tajemnicza sprawa

Zwłoki kobiety w walizce. "PIĘKNA POLKA PO CZTERDZIESTCE"

20.12.2020  19:25
Ciało kobiety w walizce. To Polka
Ciało kobiety w walizce. To Polka Fot: Couperfield/Shutterstock

Tragiczne doniesienia z Londynu. W hostelu Pay and Sleep w dzielnicy Southall znaleziono zwłoki kobiety. To Polka.

Ciało kobiety upchane w walizce i zamknięte w pokoju w hostelu. Jak długo tam leżało? Prawdopodobnie nawet ponad pół miesiąca. Zwłoki odnaleziono bowiem dopiero dwa tygodnie po tym, gdy sąsiedzi zgłaszali odurzający smród wydobywający się z mieszkania - donosi Daily Mail.

Zwłoki kobiety odnalazł w hostelu Pay and Sleep w dzielnicy Southall pracownik firmy remontowej, zajmujący się malowaniem ścian budynku.

Polka zamordowana w Londynie?

W hostelu kobieta nie mieszkała sama - był tam z nią mężczyzna, a świadkowie twierdzą, że oboje to Polacy. Wcześniej sąsiedzi informowani byli, że kobieta wyjechała - Mieszkała na piętrze na górze. Jeden z mieszkających tu Polaków powiedział nam, że pojechała na dworzec autobusowy Victoria - twierdzi Lisa, mieszkanka hostelu.

Ciało odnaleziono w piątek 18 grudnia, jednak kobiety sąsiedzi nie widzieli już od kilku tygodni. Co więcej,  zniknął też mężczyzna, który z nią mieszkał. - Wyszedł i już nie wrócił - mówią sąsiedzi.

Sąsiedzi kobiety, której zwłoki odnaleziono, opisują ja jako "piękną Polskę koło czterdziestki" i bardzo miłą, uroczą dziewczynę. Sprawą zajmuje się miejscowa policja. Jak na razie nikt nie został aresztowany.

logo Tu się dzieje