18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jaka była przyczyna wypadku?

Wypadek w Polsce. Wjechał w wiatę i zabił ludzi

Wojciech Kozicki
05.05.2021  12:48
Wypadek w Biszczy:  wjechał w wiatę, są ofiary śmiertelne
Wypadek w Biszczy: wjechał w wiatę, są ofiary śmiertelne Fot: Planeta.pl

Stacja paliw w Biszczy (Lubelskie) i makabryczny wypadek samochodowy. Kierowca we wtorek wjechał w wiatę, uderzając w ludzi. Lubelska policja na Facebooku potwierdziła smutną wiadomość – dwóch mężczyzn zginęło na miejscu.

Stacja paliw w Biszczy i makabryczny wypadek. Późnym wieczorem we wtorek 4 maja 38-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego wjechał swoim volvo w wiatę, pod którą znajdowało się akurat dwóch mężczyzn. Jaka była przyczyna wypadku? Młodszy aspirant Joanna Klimek z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju przekazała, że kierowca prawdopodobnie chciał wprowadzić pojazd w poślizg kontrolowany.

Lubelskie, wypadek - kierowca wjechał w wiatę

Kierowca został zatrzymany, a badanie alkomatem wykazało, że w momencie wypadku był trzeźwy. Nie odniósł żadnych obrażeń. Jego ofiary nie miały jednak tyle szczęścia. 58 i 73 latek, którzy w chwili wypadku siedzieli pod wiatą przy stacji paliw pomimo prowadzonej reanimacji zmarli na miejscu wypadku.

Ciała zmarłych mężczyzn decyzją prokuratora zostały zabezpieczone do badań sekcyjnych. Zebrany materiał dowodowy pozwoli ustalić szczegółowy przebieg tego tragicznego zdarzenia – informuje Joanna Klimek. (Polsat News)

Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym kierowcy grozi  kara do 8 lat pozbawienia wolności. 

logo Tu się dzieje