18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zaskakujący finał

32-latek zamordował ojca, matka umyła zwłoki. Jest wyrok sądu

13.09.2021  14:43
Krwawa zbrodnia na Lubelszczyźnie
Krwawa zbrodnia na Lubelszczyźnie Fot: BR Photo Addicted/Shutterstock

Pijany ojciec przycisnął Kamila M do podłogi i próbował udusić. 32-latek czuł, jak powoli umiera, jednak w ostatniej chwili zdołał chwycić nóż i śmiertelnie ranić swojego tatę. Sprawą zajął się sąd, ogłaszając zaskakujący wyrok.

Do szokujących wydarzeń doszło w Kolonii Tarło (woj. lubelskie). W nocy ojciec 32-letniego Kamila zaczął grozić mu śmiercią, po czym rzucił go na ziemię i próbował udusić. Jak informuje "Fakt" mężczyzna w ostatniej chwili chwycił nóż i zadał 53-latkowi dwa ciosy, po czym uciekł do swego pokoju.

Rano okazało się, że agresor nie żyje. Kamil M. wraz z matką opracowali plan zatuszowania zbrodni. Najpierw Joanna M. wyszorowała zwłoki i posprzątała pokój, by pozbyć się śladów krwi. Potem wezwała lekarza i usiłowała go przekonać, że Przemysław M. rozbił głowę o piec. Sprawa jednak wyszła na jaw, a oskarżeni stanęli przed sądem.

Kamilowi N. za zabójstwo ojca groziła kara dożywocia, natomiast jego matka za próbę ukrycia zbrodni mogła trafić za kratki na pięć lat. Podczas procesu ujawniono nieznane wcześniej fakty na temat rodziny.

Zbrodnia na Lubelszczyźnie – zaskakujący wyrok sądu

Jak się okazało, ojciec Kamila M. wielokrotnie wszczynał awantury, gdyż nie podobało mu się, że syn po powrocie z zagranicy nie znalazł sobie pracy. Agresję potęgował nadużywany przez 53-latka alkohol.

W ostatnim czasie Przemysław M. dwa razy złamał synowi nos, pobił go, ugodził nożem i złamał mu nogę w kostce - ustalono podczas procesu.

Ostatecznie, sędziowie ustalili, że Kamil M. działał w obronie koniecznej, a "uderzając nożem, walczył o własne życie". Ze względu na wyjątkowe okoliczności 32-latek i jego matka nie poniosą konsekwencji swoich czynów.