18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koniec zabawy

Nastolatek pędził jak szalony. Po aucie została kupa złomu

21.09.2021  10:05
Przerażający wypadek w lubelskim
Przerażający wypadek w lubelskim Fot: Lubelska policja

Po Audi, którym kierował 19-latek pozostała jedynie kupa złomu. Młody mężczyzna podczas szaleńczej jazdy stracił panowanie nad autem, po czym uderzył z impetem w ogrodzenie oraz dwa drzewa. Po zdarzeniu został zabrany do szpitala.

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło we wsi Pokrówka (pow. chełmski). Tym razem zawinił młody kierowca, który nie dostosował prędkości do trudnych warunków drogowych.

19-latek rozbił Audi na ogrodzeniu

Nastolatek wyjeżdżając z łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem. Audi tyłem zjechało na przeciwległe pobocze, po czym uderzyło w ogrodzenie i stojące przy drodze drzewa. Ostatecznie samochód ponownie zatrzymał się na pasie ruchu, którym się poruszał.

Młody pirat drogowy był trzeźwy. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Lubelscy policjanci ustalają szczegóły wypadku

Niestety, panujące od kilku dni trudne warunki na drogach nie skłaniają części kierowców do zdejmowania nogi z gazu. Mundurowi przypominają o zachowaniu bezpieczeństwa oraz rozwagi podczas podróży.

Czytaj także
Przeczytaj więcej