18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Stracił rozum?

Pijany kierowca uciekał przed policją. Jechał z żoną i dziećmi

22.09.2021  19:26
Pijany kierowca BMW uciekał z rodziną przed policją
Pijany kierowca BMW uciekał z rodziną przed policją Fot: Lubelska.policja.gov.pl

Pijany kierowca BMW nie zatrzymał się do kontroli drogowej w Kamionce (woj. lubelskie). Pijany 44-latek uciekał przed funkcjonariuszami, wioząc żonę i troje dzieci. Po schwytaniu pirata drogowego okazało się, że ma on dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w poniedziałek w miejscowości Kamionka. Jak relacjonują policjanci lubartowskiej KPP, kierowca BMW zignorował polecenia funkcjonariuszy i rozpoczął ucieczkę.

Policjant widząc nadjeżdżający samochód, który nie stosował się do ograniczenia prędkości w tym miejscu, przystąpił do jego zatrzymania. Kierujący bmw najpierw zwolnił, a następnie przyśpieszył i zaczął uciekać - przekazała st. sierż Jagoda Stanicka z KPP w Lubartowie.

Funkcjonariusze natychmiast ruszyli za kierowcą. Wkrótce do patrolu dołączyły posiłki.

Pościg na Lubelszczyźnie

44-latek starał się zgubić pościg w centrum Kamionki, po czym wyjechał na drogę gminną, na której został zatrzymany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie 2 promile alkoholu.

Pirat drogowy wiózł ze sobą żoną oraz troje dzieci. W trakcie zatrzymania okazało się, że posiada on dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Za popełnione czyny grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj także