18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

straszna śmierć

48-latek UMIERAŁ W MĘKACH. Zagryzły go wściekłe psiska

25.07.2022  14:30
Psy zagryzły 48-latka
Psy zagryzły 48-latka Fot: BORINA OLGA/Shutterstock

Przerażająca śmierć spotkała 48-letniego mężczyznę z Lubelszczyzny. Został zaatakowany i zagryziony przez psy! Policja szuka właściciela agresywnych czworonogów.

Wielki dramat w województwie lubelskim. W jednej z miejscowości w gminie Jeziorzany znaleziono ciało 48-letniego mężczyzny. Zwłoki leżały w tuż przy drodze, obok porzucony był rower.  Ciało miało liczne rany.

Jak ustalili śledczy, mężczyzna jechał rowerem, gdy zaatakowały go agresywne zwierzęta. - Miał ślady po wielu ugryzieniach przez psy. Ze względu na to, że przy ciele mężczyzny były również ślady łap, policjanci z prokuratorem podejrzewali, że doszło do pogryzienia przez psy - relacjonuje rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Lublinie Agnieszka Kępka.

Do dramatycznych wydarzeń doszło w ubiegłą sobotę. Ciało mężczyzny zostanie poddane sekcji zwłok, by ustalić dokładną przyczynę śmierci. Badanie zostało zaplanowane na najbliższą środę.

Psy zagryzły mężczyznę? Będzie sekcja

Choć w sprawie nic nie jest jeszcze pewne, policjanci od razu orzekli, że mężczyzna został zagryziony i ruszyli na poszukiwania sprawców. Na jednej z posesji nieopodal znaleźli dwa agresywne psy, najpewniej rasy owczarek niemiecki. Wydano decyzję o natychmiastowym uśpieniu czworonogów. To się jednak nie udało.

Psy postanowiono więc odstrzelić. Jeden z nich został zabity na miejscu. Drugiego jedynie postrzelono, zwierzę uciekło. Ciało zastrzelonego psa zostanie poddane sekcji zwłok. Dopiero po niej tak naprawdę wiadomo będzie, czy zaatakował 48-latka.

Co ciekawe, nadal nie znaleziono właściciela czworonogów. Jak podaje PAP, trwa ustalanie jego tożsamości. Gdy się to uda, może usłyszeć zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci.