18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Młody sadysta

Wnuczek skatował swoją babcię. Bił, kopał, rzucał krzesłem

20.10.2021  13:34
Wnuczek zabił swoją babcię
Wnuczek zabił swoją babcię Fot: Akkalak Aiempradit/Shutterstock

26-letni Paweł P. został oskarżony o zabójstwo swojej babci. Mężczyzna w przypływie złości zaczął bić pięściami, kopać oraz rzucać krzesłem w 90-latkę. Grozi mu kara dożywocia.

Zbrodnia miejsce w Olchowcu w Olchowcu (pow. biłgorajski). Jak przekazała lubelska policja, do szpitala trafiła 90-letnia kobieta z licznymi obrażeniami ciała, wskazującymi na pobicie.

Niestety, życia seniorki nie udało się uratować. Policjanci zatrzymali 26-letniego wnuczka zmarłej, który był głównym podejrzanym w tej sprawie. Podczas interwencji badanie alkomatem wykazało u niego 2,5 promila alkoholu.

Wnuczek zamordował 90-latkę

Rzecznik lubelskiej prokuratury Artur Szykuła przekazał, że do sądu trafił akt oskarżenia przeciwko 26-latkowi, podejrzanego o zabójstwo kobiety.

Oskarżony, używając wobec pokrzywdzonej przemocy polegającej na duszeniu rękoma, kopaniu, biciu pięściami, zadawaniu uderzeń krzesłem i kawałkiem drewna opałowego, spowodował u niej obrażenia ciała, które w rezultacie skutkowały zgonem pokrzywdzonej - podkreślił Szykuła.

Paweł P. przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia, szczegółowo opisując przebieg morderstwa. Za zabójstwo grozi mu kara dożywocia.

Czytaj także
Przeczytaj więcej