18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zapadł wyrok w sprawie

Zgwałcili, pobili, obsikali. Polak zmasakrowany wibratorem i kijem

Wojciech Kozicki
03.12.2019  17:43
Gwałt, pobicie i śmierć - zapadł wyrok!
Gwałt, pobicie i śmierć - zapadł wyrok! Fot: PIOTR JEDZURA/REPORTER

Lubelszczyzna i makabryczna zbrodnia jak z horroru gore. Młody mężczyzna został zgwałcony wibratorem, obsikany i zabity. Sprawcy zostali zatrzymani i sąd wreszcie wydał wyrok.

W lesie pod Międzyrzecem Podlaskim w 2017 roku doszło do wyjątkowo brutalnego gwałtu. Jak przypomina "Super Express", 32-letni Robert został zwabiony przez Natalię M. w pułapkę zastawioną przez Galinę J. i jej partnera Michała W. Skazali go na piekielne tortury.

Skrępowali go taśmą i wywieźli w głąb lasu w Dołdze. Białorusinka Galina zgwałciła ofiarę wibratorem i nasikała na twarz, a jej kochanek wszystko filmował. W końcu zostawili mężczyznę zmasakrowanego na pastwę losu i jak wykazała sekcja zwłok, zmarł z powodu uszkodzeń mózgu. Tvp.info donosi, że ciało Roberta odnaleźli spacerowicze.

Kobieta wywabiła 32-latka z domu, gdzie czekał na niego Michał W. Ten kilkukrotnie kopnął Roberta w twarz, uderzył kijem baseballowym w głowę, a następnie wrzucił mężczyznę do bagażnika samochodu i razem z Galiną J. wywiózł do lasu – podaje radiozet.pl.

Sprawcy masakry zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty gwałtu i zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem  W końcu zapadł wyrok. Galina J. i Michał W. spędzą w więzieniu 25 lat i muszą zapłacić rodzicom zmarłego mężczyzny 80 tys. złotych zadośćuczynienia. Natalia M. za pomoc w zbrodni trafi za kraty na 5 lat. Wyrok nie jest jednak prawomocny.

Jak podaje radiozet.pl, Robert był wcześniej partnerem zarówno Galiny J., jak i Natalii M. Pożyczył również od nich 900 złotych. Skazani twierdzą, że chcieli tylko pobić Roberta.

Przeczytaj więcej
Komentarze