18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szok!

Lubin: Nowe wideo po śmierci 34-letniego Bartka. To była egzekucja?

10.08.2021  15:25
Szokujące nagranie z Lubina
Szokujące nagranie z Lubina Fot: Azzz Zaaa / YouTube

Mieszkańcy Lubina nadal nie mogą otrząsnąć się po piątkowym dramacie. W Internecie pojawiło się nowe nagranie ukazujące moment zatrzymania 34-letniego Bartka. Widać na nim jak policjanci przyduszają zatrzymanego, a ten wzywa pomocy.

Przyczyna śmierci 34-letniego Bartka nadal nie została w pełni wyjaśniona. Na pierwszym nagraniu z zatrzymania widać, jak mundurowi starają się obezwładnić mężczyznę, a następnie umieścić w radiowozie. Przygnieciony do ziemi zatrzymany błagał o pomoc i próbował się uwolnić. Nagle stracił przytomność.

Bartosz S. został przewieziony do szpitala. Niestety, po dwóch godzinach zmarł. Sprawą zajęła się prokuratura, która zaprzecza, by mężczyzna został uduszony.

Nowe nagranie z Lubina

W poniedziałek w sieci opublikowano nowe nagranie, na którym udokumentowano moment obezwładniania Bartka. Jak przekazała "Gazeta Wyborcza" widać na nim czterech policjantów dociskających zatrzymanego do ziemi.

Na jednym z ujęć mężczyzna w policyjnym mundurze całym ciężarem swojego ciała klęka na zgiętych nogach leżącej na brzuchu osoby - przekazała "GW".

Piątkowe działania funkcjonariuszy i śmierć 34-latka doprowadziły do kilkugodzinnych zamieszek. Zatrzymano ponad 50 osób. Sześciu policjantów odniosło obrażenia.

Sprawa z pewnością szybko nie zostanie wyjaśniona. Część mieszkańców oraz internautów jest przekonana, że w Lubinie doszło do egzekucji.

Czytaj także
Przeczytaj więcej