18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

51-latek w areszcie

DENTYSTA ZGWAŁCIŁ PACJENTKĘ W GABINECIE?! Napaść w Lublinie

16.08.2021  13:22
Dentysta zgwałcił pacjentkę? Napaść w Lublinie
Dentysta zgwałcił pacjentkę? Napaść w Lublinie Fot: YAKOBCHUK VIACHESLAV/Shutterstock

Wstrząsające doniesienia z Lublina. W jednym z gabinetów dentystycznych miało tam dojść do napaści seksualnej. Sprawca - lekarz stomatolog - został aresztowany.

51-letni dentysta z Lublina został aresztowany na trzy miesiące, może jednak przez 12 najbliższych lat nie opuścić więzienia. Mężczyzna oskarżony został o napaść seksualną i zmuszenie swojej pacjentki do obcowania płciowego. Do ataku doszło w gabinecie lekarskim, w czasie zabiegu.

Sprawą 51-letniego napastnika zajmuje się prokuratura Rejonowa Lublin-Południe. Wiadomo już, że oskarżony złożył wymagane wyjaśnienia i nie przyznaje się do zarzucanych mu czynów. Z uwagi na dobro śledztwa i poszkodowanej prokuratura nie chce zdradzać szczegółów sprawy.

Dentysta z Lublina zgwałcił pacjentkę?

Co jednak udało się ustalić? W jednym z gabinetów dentystycznych w Lublinie, w ubiegłym tygodniu dojść miało do napaści seksualnej. Na umówioną wcześniej wizytę przyszła tam 24-letnia pacjentka. Kobieta zasiadła na fotelu dentystycznym i po pewnym czasie została zaatakowana.

W trakcie zabiegu dentystycznego 51-latek zaczął zachowywać się dziwnie. W pewnym momencie obniżył fotel pacjentki i przemocą dokonał ingerencji w jej sferę intymną. Kobieta po chwili zdołała się oswobodzić, po czym wybiegła z gabinetu. Sprawę od razu zgłosiła policji

– mówi oficer prasowy komendy Miejskiej Policji w Lublinie kom. Kamil Gołębiowski.

Dentysta gwałciciel. Śledczy sprawdzą, ile pacjentek zaatakował

Mężczyzna został zatrzymany przez policję, a sąd orzekł o zastosowaniu wobec niego środka zapobiegawczego w postaci trzymiesięcznego aresztu. Stomatolog usłyszał zarzuty doprowadzenia przemocą do obcowania płciowego.

Zarzuty dotyczą wykorzystania sytuacji leczenia stomatologicznego i użycia przemocy wobec jednej z pacjentek, przytrzymywania jej głowy, przyciskania ciałem, podstępem i przemocą doprowadzenia do obcowania płciowego

– informuje prok. Katarzyna Matusiak z Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

Śledczy sprawdzają, czy napaść seksualna była jednorazowa, czy do podobnych przestępstw w gabinecie 51-latka dochodziło już wcześniej.

logo Tu się dzieje