18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

babcia znalazła zwłoki

Makabra w Lublinie. Matka zabiła troje małych dzieci

Emilia Waszczuk
30.09.2021  14:38
Matka zabiła troje dzieci
Matka zabiła troje dzieci Fot: Planeta

Wstrząsające doniesienia z Lublina. W czwartek w jednym z mieszkań odkryto zwłoki trojga malutkich dzieci. Wszystkie miały paść ofiarą matki-zabójczyni.

Troje dzieci w wieku 8 miesięcy, dwa lata i cztery lata zostało zamordowanych przez własną matkę. Do makabrycznego zabójstwa doszło w jednym z mieszkań przy ulicy Nadbystrzyckiej w Lublinie.

Wedle wstępnych ustaleń matka udusiła swoje dwie córeczki i czteroletniego synka. Zwłoki maluchów znalazła babcia, która przyszła w odwiedziny do 26-letniej córki. Gdy dokonała potwornego odkrycia, zawiadomiła służby.

Matka udusiła swoje dzieci

Na miejscu zdarzenia ciągle pracują służby - policja i prokurator. Śledczy nie chcą udzielać szczegółowych informacji w sprawie.

Cały czas prowadzona jest interwencja przy ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie. Czynności nadzoruje prokurator. W sprawie szczegółów proszę kontaktować się z Prokuraturą Okręgową w Lublinie

– poinformował oficer prasowy KMP w Lublinie kom. Kamil Gołębiowski.

Czynności w toku. Nie udzielamy żadnych informacji

- oznajmiła z kolei rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Lublinie prok. Agnieszka Kępka.

Matka zabójczyni ma być znana policji - w jej mieszkaniu już wcześniej dochodziło do interwencji - podaje RMF24. Kobieta jest narkomanką.

Czytaj także
Przeczytaj więcej