makabra

Horror w Lublinie. Ciało dziecka w Hostelu, szukają rodziców

29.11.2019  20:02
Horror w Lublinie. Ciało dziecka w Hostelu, szukają rodziców
Horror w Lublinie. Ciało dziecka w Hostelu, szukają rodziców Fot: STANISLAW KOWALCZUK/East News

Makabryczne odkrycie w hostelu w centrum Lublina. W jednym z pokoi obsługa natknęła się na zwłoki dziecka. Sprawę badają śledczy.

Szokująca sprawa w samym centrum Lublina. W hostelu przy ulicy Orlej pracują śledczy. W godzinach popołudniowych znaleziono tam zwłoki dziecka.

Około godz. 14 policja dostała zgłoszenie, że w jednym z hosteli, przy ul Orlej ujawniono zwłoki dziecka. Na miejsce zostali skierowani policjanci, potwierdzili ten fakt

- powiedział PAP kom. Kamil Gołębiowski z komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Początkowo policja nie podawała płci ani wieku dziecka, poinformowała jedynie, że nie jest to noworodek. Na miejsce udała się grupa dochodzeniowo-śledcza z technikiem kryminalistyki oraz prokurator.

Morderstwo?

Teraz wiadomo już, że zmarłe dziecko to 10-letni chłopiec. Jego zwłoki leżały przykryte w łóżku. Śledczy podejrzewają, że doszło do morderstwa.

Według wstępnych ustaleń, chłopczyk został uduszony, nie wiadomo jednak, czy stoi za tym ktoś mu bliski. Policja i prokuratura nie zdradzają szczegółów sprawy. Wiadomo jedynie, że trwają poszukiwania rodziców dziesięciolatka - podaje Lublin112.

Przeczytaj więcej
Komentarze