18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Łukasz K. w areszcie

To on zgwałcił 13-miesięczną dziewczynkę ."Wzorowy mąż i ojciec"

16.09.2019  21:50
To on zgwałcił 13-miesięczną dziewczynkę ."Wzorowy mąż i ojciec"
To on zgwałcił 13-miesięczną dziewczynkę ."Wzorowy mąż i ojciec" Fot: Facebook

Łukasz K. brutalnie zgwałcił 13-miesięczną córeczkę sąsiadów. Zanim trafił do aresztu, uchodził za wzór sąsiada, męża i ojca...

13-mieisięczna dziewczynka przeżyła piekło w domu swojej niani. Rodzice nie po raz pierwszy powierzyli opiekę nad córeczką, dorabiającej jako opiekunka koleżance. Tym razem jednak, w mieszkaniu kobiety rozegrał się straszny dramat.

Jak udało się nieoficjalnie ustalić, Kinga K. miała na chwilę wyjść z mieszkania by odebrać synka z przedszkola. W tym czasie z maleńką sąsiadką został jej mąż. Jak się okazało, bezwzględny pedofil.

Łukasz K. wykorzystał moment... Brutalnie zgwałcił dziewczynkę. Już dzień później trafił do aresztu. Usłyszał zarzut zgwałcenia dziecka ze szczególnym okrucieństwem, za co grozi mu do 15 lat więzienia.

Kim jest Łukasz K.?

Zbrodniarz ze Szczecinka, 32-letni Łukasz K., uchodził wśród sąsiadów i znajomych za wzór cnót. Nic nie wskazywało na to, że jest bezwzględną bestią. Wszak nie raz, bez obaw, sąsiedzi zostawiali w jego mieszkaniu swoją córeczkę.

Sam ma żonę i dwoje dzieci. Gdy Łukasza i Kingę aresztowano (kobieta usłyszała zarzut narażenia 13-miesięcznej dziewczynki na niebezpieczeństwo), maluchy trafiły pod opiekę krewnych.

Wcześniej tata często zabierał je na spacery, bawił się z nimi na placu zabaw. Mężczyzna pracował w wojsku jako kierowca. Szeregowy Łukasz K. skrywał mroczny sekret.

Mieszkaliśmy obok pedofila. Nasze dzieci bawiły się w jednej piaskownicy. Odwiedzały się. Byłam przekonana, że w domu sąsiadów nic złego im nie grozi

- mówi Super Expressowi jedna z sąsiadek.

Inna stwierdza, że Łukasz K. uchodził za ideał...

On wydawał się być ideałem ojca i męża. Zarabiał, po pracy jeszcze wychodził z dziećmi na spacer, do piaskownicy. Nie chcę nawet myśleć o tym, że ta cudowna rodzina, którą miał, była tylko dla kamuflażu. Jeśli tak, to udało mu się oszukać wszystkich

- opowiada.

Przeczytaj więcej
Komentarze