18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

przerażający dramat

MORDERSTWO W SZKOLE! 15-latek zadźgany na oczach uczniów

22.09.2022  17:29
Morderstwo w szkole. 15-latek zabity na oczach kolegów
Morderstwo w szkole. 15-latek zabity na oczach kolegów Fot: ChameleonsEye/Shutterstock

Wstrząsający atak na oczach nastolatków. 15-letni uczeń został zaatakowany nożem, gdy wychodził ze szkoły. Chłopiec nie żyje.

Do wstrząsających wydarzeń doszło w ostatnią środę w mieście Huddersfield w Wielkiej Brytanii. 15-letni chłopiec został tam brutalnie zamordowany na oczach swoich kolegów i ich rodziców. Do dramatu doszło przed budynkiem szkoły, do której uczęszczał - North Huddersfield Trust School.

Tragedia rozegrała się, gdy chłopiec wychodził ze szkoły. Nagle podbiegł do niego inny nastolatek, powalił go na ziemię, przygwoździł do niej i zadał kilka ciosów nożem. Po chwili sprawca ataku zbiegł, pozostawiając zakrwawioną ofiarę. Świadkami zamachu było wielu uczniów i rodziców - doszło do niego w porze, gdy dzieci opuszczały placówkę.

15-latek zamordowany przed szkołą

Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe. Jak podaje The Sun, 15-latka przetransportowano śmigłowcem do szpitala. Niestety lekarzom nie udało się uratować jego życia.

Sprawcą zabójstwa ma być zaledwie 16-letni chłopiec. Nastolatek został namierzony w czwartek wczesnym rankiem w jednym z domów w mieście i natychmiast zatrzymany. Przyczyny zabójstwa nie są jak na razie znane, a policja apeluje, by nie powielać plotek i niesprawdzonych informacji w sprawie. Trwa śledztwo służb.

Szkoła North Huddersfield Trust School została chwilowo zamknięta. Obecnie placówka przyjmuje wyłącznie uczniów potrzebujących wsparcia psychologicznego po ataku.

Czytaj także